Kadınlar sürekli düşünüldüğünü bilmekten çok hoşlanır. Kadınlara bunu hissettirmek gerekir. Bu nedenle bir erkeğin kadınların söylediği bazı şeyleri not almasında fayda vardır. Not almalıdır çünkü büyük ihtimalle erkek bunları unutacaktır. Kadınları etkilemenin yolları çok fazladır.

kadinlar01 1024x512 - Kadınları Etkilemenin Yolları

Erkek kadının sevdiği yiyecekleri, içecekleri, doğum gününü, ailesinin isimlerini, en yakın arkadaşının adını, en sevdiği filmleri, müzikleri, nerelere gitmeyi sevdiği, en sevdiği çiçeği ve bunun gibi daha pek çok detayı bir şekilde öğrenmeli ve kadınları etkilemek için yeri geldiğinde kullanmalıdır.

Kadınlar Nelerden Etkilenir?

Kadınları etkilemenin yolları aslında nettir. Kadınlar gözlerinin içine bakılmasından çok hoşlanır; bu nedenle erkekler kadınları etkilemek için tam da onların gözlerinin içine bakmalıdır. Kadınlar erkeklerin sağa sola kaçamak bakışlar atmasından hiç hoşlanmaz ve erkek bunu yapıyorsa kadına itici gelecektir.

Kadınlar temiz ve bakımlı erkeklere bayılır. Bu nedenle erkek özellikle el bakımına çok özen göstermeli, her zaman temiz giyinmeli ve güzel kokmalıdır. Erkeğin kokusu kadınlar için çok önemlidir ve bir kadının âşık olmasında erkeğin kokusunun etkisi çok büyüktür.

kadinlar02 - Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınlar kaba erkeklerden hiç hoşlanmaz. Eğer erkek kadınları etkilemek istiyorsa öncelikle kibar olmayı bilmelidir. Bu tarz davranışların modası geçmiş gibi gözükse ve ekranlardan sürekli kaba erkekler lanse edilse de bu doğru değildir. Kadın nezaket kurallarını, oturmasını kalkmasını, yemek adabını bilen ve yanında kaliteli görünen erkek ister.

Kadınlar, erkeğin yakın arkadaşlarına sıcak davranmasını ve onları benimsemesini ister. Tabi burada erkeğin dozu iyi ayarlaması ve kadının kıskanması için yol açmaması gerekir. Erkek kadının yanındayken telefonuyla pek fazla ilgilenmemelidir. Telefonu yok saymayı becerebilirse bu kadının çok hoşuna gidecektir. Hiçbir kadın yanında sürekli telefonla konuşan bir erkek istemez.

Kadına sormak için birtakım sorular belirlemek ve bunları sormak, kadında ilgi duyulduğu ve merak edildiği düşüncesi doğuracak ve bu da çok olumlu yansıyacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here