Erkeği Etkilemenin Yolları

0
278

Erkekler ve kadınlar çok farklı düşünce yapılarına sahiptir. Bir erkeği etkilemek isteyen kadın öncelikle erkeklerin düşünce yapıları konusunda bilgili olmalıdır. Erkekler düzdür ve detaycı değildir. Bir erkek hayata kendisi gibi bakabilen bir kadın bulduğunda ondan asla vazgeçemez. Bir erkeği etkilemenin yolları çok olsa da öncelikle kadının açık ve net olmasından geçer.

erkek - Erkeği Etkilemenin Yolları

Erkek Nasıl Bağlanır?

Bir erkeği etkilemenin yolları dişilikten geçer fakat kadın erkeğe karmaşa yaratmamalıdır. Düşünceleri net, açık sözlü, ne duyduysa onu anlayan ve ne söylemek istiyorsa onu söyleyen bir kadın erkek için vazgeçilmez olacaktır. Erkekler kadınlar gibi düşünmediği ve bir kelamın altında bin bir tane mana aramadığı için kadınları anlamakta zorlanır. Bir kadın bunun bilincinde olarak erkeğe yaklaşmalı ve yalın olmalıdır.

Erkekler neşeli ve her konuda muhabbet edebilecek kadınları sever. Her konuda biraz fikir sahibi olmak bu açıdan iyidir. Kadın erkeği kıskandırma yoluna asla gitmemeli ve kendisi de kıskançlığını kontrol altında tutmalıdır. Kıskançlığını erkeğe belli etmekten kaçınmalıdır çünkü kıskanç kadınlar erkekleri çok korkutur.

erkek02 - Erkeği Etkilemenin Yolları

Erkeğe özgürlük alanı tanımak erkeği etkilemenin yolları arasında en iyisidir. Her şeyi beraber yapmak istemeyen bir kadın erkek için mucize gibidir. Kadın erkeğe özgürlük verdiği gibi kendi özgürlüğüne de sahip çıkmalıdır.

Kadın erkeği çok sık aramaz ve neden aramadığını sormazsa dikkat çekmesi kaçınılmaz olacaktır. Sosyal olan, çevresi ve arkadaşları olan, hobileri olan, birçok aktiviteye katılan kadınlar erkeklere çekici gelir. Çok zaman erkekler kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlar isterler. Bu tarz kadınlar erkeğin hayatını kolaylaştırır ve kendisini özgür hissetmesini sağlar. Çok kırılgan, her şeye bahane bulan, memnun edilmesi zor kadınlar erkeği iter. Erkek güçlü kadınları sever.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz