Sitenin Title,description Ve Keywordleri Nasıl Belirlenir?

Sitenin Titledescription Ve Keywordleri Nasıl Belirlenir - Sitenin Title, Description Ve Keywordleri Nasıl Belirlenir?

Bu işlem yapılabilir öğelerin güncellenmesi ve değiştirilmesi inanılmaz derecede kolaydır. Bu önemlidir, çünkü arama motorları ile sayfanızın ne hakkında olduğunu ve kullanıcının anahtar kelime aramasıyla alakalı olduğunu bildirir.

Henüz yapmadıysanız, sayfanızın sıralanmasını istediğiniz anahtar kelimeleri düşünün. Bu listeye sahip olduğunuzda, arama hacmine bakın ve sayfanızda hedeflemek istediğiniz bir anahtar kelime olup olmadığını görün. Anahtar kelime fikirleri ve arama hacmi elde etmek için Google’ın Anahtar Kelime Aracını kullanabilir veya şu anda ücretli arama yapıyorsanız, sitenize trafik çeken marka olmayan anahtar kelimelere bir göz atın. Bu sayede tespit edilebilir. Aynı şekilde, doğal aramada neleri sıraladığınızı görmek için analitik aracınızı kullanabilir ve o anahtar kelimenin hedefiniz için en uygun anahtar kelimeyi belirlediğini görebilirsiniz.

Title Ve Meta Açıklaması

Web sayfanızın hangi anahtar kelimeyi sıralamasını istediğinizi belirlediğinizde, aşağıdaki öğeleri optimize etmeye başlayabilirsiniz.

PAGE TITLE: Bu, arama motorlarına bu sayfanın neyle ilgili olduğunu bildirir ve SEO için en önemli sayfa faktörü olarak kabul edilir.

META TANIMI: Bu, arama motorunun arama sonuçlarının arama motorları tarafından, bu sayfanın neyle ilgili olduğunu ve aradıklarıyla / aradıklarıyla ilgili olarak iletişim kurmasını sağlayan ‘asansör adımı’ dır. Açıklayıcı ve alakalı bir meta keys sahibi olmak size daha fazla tıklama ve ziyaret sağlayacaktır.

Bazı sistemlerde Meta değiştirici, Macintosh’un Command anahtarına benzer bir şekilde kullanılabilir, ancak X Window Sisteminde kullanıcı tarafından yapılandırılabilir bir modifiye edici de dahil olmak üzere veya Hyper ve diğer değiştirici tuşlarla birlikte de kullanılabilir. Super, klasik Lisp klavyelerinde de görüldüğü gibi X gibi Windows sistemleriyle destekleniyor. Fiziksel Meta tuşu (veya tuşları) olmayan klavyelerde, işlevleri Alt tuşu, Windows anahtarı veya kullanıcı tarafından yapılandırılmış anahtarlar gibi diğer tuşlar tarafından çalıştırılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here