Ana Sayfa Webmaster Kütüphanesi Google Adsense Nedir? Adsense Hakkında Tüm Bilgiler

Google Adsense Nedir? Adsense Hakkında Tüm Bilgiler

0
327

Google Adsense Nedir? Adsense Hakkında Tüm Bilgiler: Google Adsense herkesin para kazanmak veya kazandırmak için internet ortamında kullandığı, adı üstünde olduğu gibi Google’ın çıkarmış olduğu sitedir. Bu sitede para kazanmak reklamlara dayanan bir şeydir.

Google Adsense Nedir? Adsense Hakkında Tüm Bilgiler

İnsanlar Google Adsense ile reklam vererek para kazanabiliyorlar. Adsense’nin vermiş olduğu reklama ne kadar fazla insan tıklarsa, bu sizin daha fazla para kazanmanıza sebep olacaktır.

Google Adsense Nedir Adsense Hakkında Tüm Bilgiler - Google Adsense Nedir? Adsense Hakkında Tüm Bilgiler
Google Adsense Nedir? Adsense Hakkında Tüm Bilgiler

Google Adsense İle Nasıl Reklam Verebilir?

İlk öncelikle yapmamız gereken şeylerden biri siteye kayıt olmaktır. Kayıt işlemi sırasında kendi yapmış olduğunuzun sitenizin linkini girmenizi istiyor vs. Adsense’de reklam kodu vb. şeyler vardır o kodu yapıştırmanız gerekir. Kodu yapıştırdıktan sonra çıkacak olan reklam türleri size kalır.

Google Adsense Hesabımdaki Birikmiş Parayı Nasıl Alabilirim?

Google Adsense hesabınızdaki birikmiş parayı alabilmek için bir kaç işlem yapmanız gerekiyor. Adsense hesabınızda kayıt olduktan sonra ödeme seçenekleri, bilgilerinizi girmeniz gerekiyordu vs. Para çekme yerine geldiğimizde ise orada bir kaç işleme tabi tutulacaksınız. Ve evinize 3 hafta gibi bir süre içinde kod gelecek o kodu Adsense’de ki bölüme yazdığınızda paranız girmiş olduğunuz ödeme şeklinizdeki karta yatacaktır.

Google Adsense Hesabındaki Parayı Çekmek İçin Bir Limit Var Mıdır?

Tabii ki de Google Adsense hesabınızdaki parayı çekmeniz için o paranın belli bir miktara kadar birikmesi lazım, eğer o miktara kadar biriktirilmemiş ise para zaten çekilemeyecektir. Bu limit ise 200 Türk Lirası’dır. Paranız 200 Türk Lirası olunca rahatlıkla çekebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz