Lifecell Nedir?

0
298

lifecell 300x171 - Lifecell Nedir?

Lifecell, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in en yeni dijital markasıdır.

Turkcell müşterilerinin hayatlarına değer katan teknoloji ürünlerini tek çatı altında toplayıp daha çok internet sunarak biraraya getiren alt markadır.

lifecell ile dünyada ilk ve tek olarak bir operatör, BiP uygulaması üzerinden arama yapabilme özelliğini hayatımıza getiriyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell adada ve dünyada bunu ilk kez yapan operatör özelliğini taşıyor.

Turkcell, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında Lifecell markasını duyurdu. Lifecell markası ile bol internetli yeni paketler ile birlikte General Mobile ile yapılan işbirliği sonrası yeni bir akıllı telefon duyurusu yapıldı.

whatsapp image 2017 09 25 at 111048 300x169 - Lifecell Nedir?

50 GB kotalı “süper paket”

Lifecell markasının öne çıkan “süper paketi”, Turkcell’in kendi uygulamalarını kapsayan 50 GB kota ve herhangi bir sınırlama olmaksızın ekstra 7 GB kota içeriyor.

Detaylara inecek olursak bu pakette TV+ uygulamasında 15 GB, Fizy uygulamasında 15 GB, Lifebox uygulamasında 10 GB, Twitter ve Facebook’ta 2 GB, Dergilik uygulamasında 8 GB ve Bip’te sınırsız konuşma-mesajlaşma bulunuyor. Ayrıca bu 50 GB’ın yanı sıra kullanıcılara 7 GB ekstra internet kotası sunuluyor. Paketin fiyatı ise aylık 49 TL.

Bu arada yakın gelecekte Lifecell markasının sabit internet paketlerinin de olacağını ancak paketin detaylarının henüz belli olmadığını belirtelim.

Üç ayrı tarife seçeneği

Super, Extra ve Pro olmak üzere üç ayrı paket ile gelen Lifecell tarifelerinde yer alan uygulamalarda geçerli 50GB yer alacak. Lifecell’de Super tarifesini seçecek abonelere toplam 55GB’lik internet paketi 49 TL’ye satılacak.

Extra paketini tercih eden aboneler ise toplamda 57 GB’lık internet paketine 59 TL’ye sahip olacak. Toplamda 60 GB’lık Lifecell Pro tarifesi ise kullanıcılara 69 TL’den sunulacak. Ayrıca ilk 2 ay içerisinde Lifecell’li olanlara tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak 2GB internet de 12 boyunca hediye edilecek. Tüm paketlerde BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma ile BiP’ten her yöne 1000 dakika arama yer alacak. Yine her pakette Twitter ve Facebook’a özel 2GB’lik internet bulunacak.

Lifecell telefonu duyuruldu!

Lansmanda Lifecell markasının yeni akıllı telefonu da duyuruldu. General Mobile ile yapılan işbirliği sonrasında duyurulan telefon; 5 inç ekran, Android Nougat işletim sistemi, 4 çekirdekli işlemci gibi teknik özelliklerle geliyor. Aslında bu cihaz, teknik özellik olarak General Mobile GM 6 modelinin birebir aynısı.

gm6 lifecell telefon kopya 149x300 - Lifecell Nedir?

Ancak Turkcell’e özel Lifecell modu ve diğer yazılım farklılıklarının olduğunu söyleyebiliriz. Turkcell, bu cihaz için “ilk 2 taksit bizden” kampanyası yaparken cihazın toplam ödemesi 36 ay/40 TL olarak dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz