84602643f64232343c5ec98c8931fd4c6603fbd1 - İOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 11 için ikinci güncelleme Apple tarafından bugün yayınlandı. iOS 11.0.2 sürümünün dağıtımına başlayan Apple, beraberin bir takım hatalarla gelen iOS 11’in yayınlanmasından iki hafta sonra çıktı.

iOS 11.0.2 sürümüyle ne değişiyor?

iOS 11 yayınlanmasından sonra gelen ikinci güncelleme ile sürümdeki hatalar gideriliyor. Apple güncelleme için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sunuluyor açıklamasını yaparken, güncelleme hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içeriyor.

Bununla beraber yeni sürüm iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde görülen cızırtılı ses sorunu giderilirken güncelleme, S/MIME olarak şifrelenen e-postalardaki eklerin açılmama sorunu ortadan kaldırıyor.

iOS 1102 yayinlandi - İOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı

Ayrıca bazı fotoğrafların gizli kalmasına neden olan sorununda giderildiği güncellemeyi cihazına indirmek ve güncellemek için Ayarlar menüsü üzerinden Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün.

iOS 11’le birlikte Apple yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler kullanıcılara sunulmuştu.

Aygıtınızı iTunes’u kullanarak güncelleme nasıl yapılır?

1-Bilgisayarınıza iTunes’un en son sürümünü yükleyin.
2-Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın.
3-iTunes’u açın ve aygıtınızı seçin.
4-Özet’i tıklayın, ardından Güncellemeleri Denetle’yi tıklayın.
5-İndir ve Güncelle’yi tıklayın.
6-İstenirse parolanızı girin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × three =