GearBest Alışveriş Sitesi Yeniden Türkiye Pazarında

0
327

Pek çok insanın aşina olduğu markalardan bir tanesi olan GearBest yeniden Türkiye pazarına girdi. Online alışverişe farklı bir boyut getirmeyi amaçlayan firmanın sitesine Türkiye’den internet üzerinden erişim 5 Nisan tarihinde Tütün Alkol Piyasası yüzünden erişime kapatılmıştı.

gearbest01 - GearBest Alışveriş Sitesi Yeniden Türkiye Pazarında

GearBest’i diğer online alışveriş sitelerinden ayıran en büyük özellik aynı zamanda sitede her an için indirimde olan ürünleri bulabilmek. Kimi zaman ufak ürünlerde yapılan indirimler bazen de önemli elektronik ürünlerde yapılabiliyor. Belirli bir indirim süresi olan bu ürünler, yine belirli adetlerde. İndirim süresi dolmadan ve stoklarda tükenmeden almak gerekmekte.

Ürünler Çin’den Geliyor

GearBest, Çin merkezli bir alışveriş sitesi. Bu yüzden site üzerinden sipariş ettiğiniz her şey size Çin’den kargolanmakta. Pek çok kişi bu yüzden GearBest üzerinden alışveriş yapmaya sıcak bakmıyor. Ancak diğer taraftan bu site üzerinden alışveriş yapanlar da çok cazip indirimlerden faydalanabiliyorlar. Bununla birlikte alışveriş yapanlara kargo yöntemleri ile ilgili seçenekler de sunulmakta. Standart ve güvenli olmak üzere iki kargo seçeneği bulunuyor. Standart kargo seçeneği adından da anlaşıldığı gibi normal bir şekilde gönderiliyor. Ancak güvenli kargoyu seçerseniz bu seferde hem internetten kargonuzu takip etme imkânınız oluyor hem de kargonuz kaybolmaya karşı sigortalanıyor. Özellikle Çin gibi denizaşırı ülkelerden yapacağınız alışverişlerde güvenli alışverişi seçmek her zaman için iyi bir yöntemdir.

gearbest02 1024x598 - GearBest Alışveriş Sitesi Yeniden Türkiye Pazarında

GearBest’in Türkiye sitesine tr.gearbest.com adresinden ulaşabilirsiniz. Özellikle elektronik alanında zengin ürün içeriklerini bulabileceğiniz bu sitede her yaştan herkese uygun bir şeyler bulmak mümkün.  Bununla birlikte site üzerinde bulunan 11.11 linkine de tıklayarak o gün için 11.11 TL’ye satılan ürünlerden satın alabilirsiniz. Ayrıca site üzerinde %50 ve %90 olmak üzere 2 adet indirim ürünlerinin bulunduğu link mevcut.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz