En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?

0
263

En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?

En İyi Antivirüs Programı Hangisidir - En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?

Bilgisayarda web ile bağlantı olduğu halde koruma amaçlı hiçbir önlem almamak riskli bir durumdur. Kullanılabilecek birçok anti virüs programı bulunmaktadır. Bunlardan iyi olduğu düşünülen bazıları şunlardır:

BitDefender Antivirus Edition

Zararlı yazılımlara ve çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlayan BitDefender, koruma bakımından güçlü ve çalışırken ki sessiz anti virüs programlarından biridir. Bu program, zararlı nitelikli kodları bulmak amacıyla birden fazla yöntem kullanıyor. Reklam bulunmaması ve daha az zahmetli olduğu için de daha çok tercih ediliyor. Siz bir şeylerle ilgilenirken, bir yazı olurken veya oyun oynarken sizi meşgul etmemesi de hoş karşılanan özelliklerinden biridir.

Panda Free Anti-Virus   

Bu antivirüs programı ise bulut tabanlı çalışıyor ve işlemci gücü gerektiren durumlarda ise kendi sunucusu üzerinden çalışıyor. Programın yazılımcılarına göre bu işlem nedeniyle bilgisayarın üzerindeki yük azalmış oluyor. Bu program koruma özelliği ve sade kullanımı ile en iyi tercihlerden biridir.

Avast Free Anti-virüs

Uzun yıllardan beri birçok bilgisayarda kullanılan aüAvast’ın ücretsiz versiyonu hafif ve hızlı oluşu ile ilgileri üzerine çekiyor. Bu program, Wİ-Fİ ağının zayıf noktalarını bulabilecek ağ izleme özelliğini barındırıyor. Bütün yönleriyle ücretsiz kullanım sağlamıyor. Bazı özellikleri için ücretli sürüme ihtiyaç duyuyor ancak ücretli sürümü ihtiyaçları karşılayabilecek kadar sağlam.

AVG Anti-Virus Free

Sessiz ve rahatsız etmeyen bir program isteyenler için pek uygun olmayan bu program her seferinde karşınıza uyarılar çıkarıyor. Fakat güvenlik yönünden kötü olduğu kesinlikle söylenemez. Bu program kolay kullanımı yanı sıra, sadece indirilen tehditlerden değil, zararlı bağlantılara, web linklerine karşı da koruma sağlıyor. Uzaktan telefon bağlantısı ile tarama yapma imkanı sağlıyor. Ücretli sürümünde daha da güvenli bir koruma sağlayan bu program ücretsiz sürümüyle de birçok kullanıcı için yeterli korumayı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz