Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir 1 - Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir?

Elektronik sigaranın birçok avantajı var. Hiç kullanmamış olanlar bilgi kirliliğinden etkilenip korkabilir ve bu nedenle uzak durabilirler. Ancak aleyhinde çıkan birçok habere rağmen doğru bilgilere kullanan kişilerden ulaşmak ve ondan sonra karar vermek gerekir.

Sigara Kokusu Olmadan Sigara İçeceksiniz

Sigara içmenin sağlığa zararı yanında, herkesi, özellikle içmeyenleri en çok rahatsız eden özelliği tabii ki dumanı ve üzerinize sinen kokusudur. Elektronik sigara içmeye başladığınızda, sigara içen diğer insanlar yanınıza geldiğinde, ne kadar kötü kokuyor olduklarını fark edeceksiniz. Ayrıca sizde sigara içilen bir ortamda bulunduktan sonra kendi üzerinize sinen kokudan inanılmaz rahatsız olup, öncesinde nasıl koku yaydığınızı anlayacaksınız.

Sadece Nikotin Alarak Diğer Zehirlerden Kurtulacaksınız

Elektronik sigara içine eklenen likitlerde sigara da bulunan zifir gibi zehirler yoktur. İçinde bu zehirler olmadığı gibi patlıcan da bile bulunan nikotin vardır, bu da sigara isteğinizi kesecek ve nikotin ihtiyacı duymamak sigarayı bırakmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca birçok tat ve kokuda likit var, isterseniz karışımlar ile kendiniz bile evinizde yapabilirsiniz. Bu tatlar sizi sigaradan iyice uzaklaştıracak, onları denemek ile uğraşırken sigaranın bağımlılığından kurtulacaksınız. Diğer yan gereçlerini de birçok yerden kolayca edinebilirsiniz.

Kış Aylarında Soğukta Sigara İçmek Zorunda Kalmayacaksınız

Günümüzde artık sigara içilen alanlar iyice azaldı. Dostlarınız ile keyifli sohbetler yapmak için gittiğiniz birçok restoran ve kafede artık sigara içilmiyor. Bu bağımlılık yüzünden ya soğukta yol kenarında bulursunuz kendinizi ya da duman altına kapatıldığınız küçücük özel alanlar içinde. Arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz vakitten çalmış olursunuz ve aynı zamanda sohbetten de uzak kalırsınız. Oysa elektronik sigara dumanı su buharı olduğu ve hemen kaybolduğu için uçak ve sinema dışında birçok alanda nikotin ihtiyacınızı karşılayacaktır.​​​​​​

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here