Blizwheel E-Skates ile Yürümek Zorunda Kalmayın

0
294

Bir yere tek başınıza ve yorulmadan gitmenin artık yeni bir yolu var. Arabayla gitmek için çok kısa ancak yürümek içinse biraz uzun olabilecek mesafeleri Blizwheel E-Skates kullanarak gitmek artık çok kolay olacak. Bu aracın önümüzdeki yıllarda popüler olmasına kesin gözüyle bakılmakta.

Bir grup Çinli genç girişimcinin planını çizdiği ve hayata geçirdiği Blizwheel E-Skates aslında motorlu bir paten. Zaten bu cihazı geliştirenlerin pek çoğu da paten ve kaykaycı gençlerden oluşmakta. Tasarım süreci 1 yıl süren bu alet, 1 yıllık bir test sürecinden sonra hazır hale gelmiş. Bu cihazı kullanarak dilediğiniz yere sorunsuzca gitmek mümkün ancak cihaza bir zarar gelmesi açısından taşlık alanlardan ziyade düz alanlarda kullanmak çok daha mantıklı olacaktır.

blizwheel01 1024x576 - Blizwheel E-Skates ile Yürümek Zorunda Kalmayın

Yorulmadan İlerleyin

Blizwheel E-Skates öğrenmesi oldukça kolay bir alet. Paten kullanmayı bilenler için bu pek sorun olmayacaktır. Ancak ilk defa bu aleti kullanacaklar ilk etapta biraz zorlanabilirler. Ancak öğrendikten sonra büyük bir keyifle kullanacaklardır. İki ayağa takılan tekerlekli patenlerde birbirinden bağımsız iki adet motor bulunmakta. Bu motorlar elinizde bulunan bir joystick ile kontrol edilebiliyor.

Blizwheel E-Skates, üç farklı varyasyonda piyasaya sürülecek. Lite model adındaki en alt model saat 8 km hızla ilerleyebilir. Bir joystick yardımıyla patenleri kontrol edebiliyorsunuz. İkinci modelde olan urban modelde ise kolunuzda bir saat ile cihazınızın bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Burada kaç km hızla ilerlediğiniz gibi bilgiler mevcut. Bu model 16 km hızla gidebiliyor. Son model olan Pro model ise 24 km hızla ilerleyebiliyor. Bu modelde ise parmağınıza taktığınız bir aparat yardımıyla cihazı kontrol edebiliyorsunuz. Yani elinizde tutmanız gereken bir joystick bulunmuyor. Lite model 299, Urban model 399 ve Pro model ise 569 dolar üzerinden satışa çıkacak. Şu anda satışa çıkış tarihi Mart 2018 olarak planlanmakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz