Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme

0
283

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme

Eğer gerçek bir Instagram kullanıcısıysanız ve Instagramın her yönüyle hakkını veriyorsanız, muhtemelen bu yazıda anlatılacak şeyleri de biliyorsunuz demektir. Ancak sizin dışınızdaki pek çok kullanıcı zaman zaman bilgisayardan Instagrama nasıl fotoğraf yüklenir sorusunun cevabını arıyorlar.

1197460 4fd610c4e19c49f2457c8f7dc282fcd9 640x640 - Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme

Peki, bilgisayardan Instagrama fotoğraf yüklenir mi? Cevap çok  basit. Evet yüklenir. Bunun için yapılması gereken tek şey bu işlem için internet üzerinde envai çeşitte bulabileceğiniz yazılımlardan bir tanesini bilgisayarınıza yüklemek. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Yükleyeceğiniz yazılımın güvenilir ve reklam içermeyen bir yazılım olması. Bu noktada size Gramblr adlı yazılımı tavsiye ediyoruz. Gramblr çok kullanışlı bir yazılım olmasının yanında kullanıcıya da çeşitli avantajlar sağlıyor.

Gramblr’ı bilgisayarınıza indirdiğinizde karşınıza sadece tek bir exe dosyası çıkmakta. Yani herhangi bir kurulum mevcut değil. Bu bir bakıma programın  güvenirliği konusunda da size bir fikir verebilir. Çünkü program bilgisayarınıza  hiçbir dosya atmıyor. Exe dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza çok basit bir arayüz geliyor. Bu arayüz ile ilk önce bir Gramblr hesabı açmak gerekmekte. Ekrandaki alanları doldurarak ve alt bölüme de mevcut Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak programı çalıştırabiliyorsunuz.

Karşınıza çok sade bir ekran geliyor. Programın Türkçe olması da bir avantaj. Ekranın orta bölümündeki resim eklemek için hazırlanan bölüme tıklayarak bilgisayarınızdan bir resim seçiyorsunuz. Üst kısımdaki menüden Insagramın telefon uygulaması üzerinde bulunan tüm efektlere ulaşarak bunları resminiz üzerinde kullanabiliyorsunuz. Tabi ki resmi boyutlandırmanız da mümkün.

Her şey bittikten sonra son ekranda size paylaşacağınız resimle ilgili olarak yazmak istedikleriniz soruluyor. Bu bölüm Instagram’da resmin altında görünen yazı. İstediğiniz şekilde doldurup gönder butonuna tıkladığınız anda resminiz Instagram hesabınız üzerinden paylaşılıyor. Telefonunuzdan kontrol edip sonucun ne kadar çabuk olduğunu görebilirsiniz.

Gelelim Gramblr programını kullanmanın avantajlarına. Tamamen rastgele olarak, yüklediğiniz resimlerin bazılarının altında size bu resminizin 60 adet beğeni almasını istiyor musunuz şeklinde bir mesaj çıkıyor. Bunu kabul ederseniz resminiz belli bir süre içinde 60 adet beğeni alıyor. Bu, paylaştığınız her resim için uygulanan bir yöntem değil. Amacı, sizi Gramblr üzerinden resim paylaşmaya yöneltmek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz