Yeni Sosyal Medya Fenomeni Kim?

0
245

Yeni Sosyal Medya Fenomeni Kim

Yeni Sosyal Medya Fenomeni Kim - Yeni Sosyal Medya Fenomeni Kim?

Oğuzhan Uğur Kimdir?

Youtube ile öne çıkan Oğuzhan Uğur son zamanların sosyal medya fenomenidir. Budabi Tv ile başlayıp, Babala TV ile yoluna devam eden son aylarda ise Onedio da PİNÇ programını sunan Trendlerden düşmeyen birisidir. Kısaca bahsetmek gerekirse Oğuzhan Uğur Türk müzisyen, film yönetmeni ve senarist. Ankara’da dünyaya gelmiştir. Asker çocuğu olduğunu vurgulayan Oğuzhan Uğur, Babala TV de mevzular programı ile ünlenmeye başlamıştır. Sonrasında Rönf vb. programlarla kitlelere hitap etmiştir.

Onedio ile sözleşme imzalamış kendi ekibiyle birlikte komedi programı niteliğinde yoluna devam etmekte Budabi Tv kanalında boşlamayan kendini seyircisine adamış bir sanatçıdır.

 Bu Kadar Ünlü Olmasını Neye Borçlu?

Milyonların gönlünü kazanmasında ki en büyük etken kendisi ile de dalga geçebilmesi anılarını süsleyerek bizlere aktarması, siyasi ve askeri konularda korkmadan gerçek bildiğini açıklaması.

 Mevzular Programı

Günümüzde PİNÇ programı ile tanınmış olsa da kendisinin de söylediği gibi gerçek takipçileri mevzular programı takipçisidir. Birçok devlet meselesini ele aldığı ailesinin anılarını anlattığı korkmadan gerçek bildiklerini söylediği bu programda kendini dinlendirdiğini adeta kendi kendine konuşur niteliğinde ufak tebessümlerle ciddi bir programa devam etmekte.

Onedio

İnternet de büyük yatırımları olan Onedio’nun Oğuzhan Uğur’u fark etmesi uzun sürmedi ve kendi bünyesine kattı. 500 bin takipçiden 1.5 milyon takipçiye ulaşmasında ki büyük etmen olan Oğuzhan Uğur’u adeta reklam yüzü yaptı ve yatırımlarına devam etti.

Müzisyen Olarak Oğuzhan Uğur

Müzisyen olarak 21 şarkısı bulunan Oğuzhan Uğur daha önceden Youtube ‘ ye katılmam gerekirdi sözlerini sarf ediyor. Murat Dalkılıç la 2016 Nisan da yaptığı düetinden sonra gelen albümü pek ilgi görmemişti. Günümün de ise Milyonların sevgilisi olduğu için yeni bir albüm çıkartır mı tartışma konusu eski şarkıları bu günlerde ünlenmeye başlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz