Ünlülerin Zayıflama Teknikleri Nelerdir?

nlülerin Zayıflama Teknikleri Nelerdir - Ünlülerin Zayıflama Teknikleri Nelerdir?

Ünlülerin Zayıflama Yöntemleri

Ünlü isimler güzel görünmek için bazen oldukça farklı diyet ve zayıflama yöntemlerine de başvurmaktadırlar. İşte onlardan bazıları şöyledir:

Natalie Portman:

Ona oscar ödülünü de kazandıran Siyah Kuğu filmi için 44 kilo olması gereken Natalie Portman çok ciddi bir diyete başlamıştı. Tüm gün boyunca tek yediği şey yarım bir greyfurt, havuç ve bir avuç kadar bademdi. Sadece diyet ile kalmayıp aşırı derecede yoğun bir fitness programı da vardı.

Beyonce:

Beyonce Rüya Kızlar filmi için yaklaşık 20 kilo kadar vermiştir. 2 hafta boyunca sadece limon suyu, biber ve akçaağaç şurubu ile beslendi. Limon suyu vücuttaki zararlı maddelerin ve yağların çok hızlı bir şekilde atılmasını sağlamıştır.

Matthew McConaughey:

En iyi oyuncu oscarını kazandığı Sınırsızlar Kulübü filmi için 4 ayda 30 kilo vermiştir. Oldukça düşük kalorili yiyecekler tüketerek çok fazla sıvı almıştır.

Reese Witherspoon:

Reese doğum yaptıktan sonra bebek maması yiyerek kilo vermiştir. Günde 14 porsiyon bebek maması yiyerek akşam yemeğini de güzel bir şekilde yaparak uygulanan bu diyet türü sağlıklı beslenme, katkı maddelerinden uzak durma ve sebzeli mamalar ile vitamin ve proteini de yeterli bir miktarda almayı amaçlıyor.

 Anne Hathaway:

Sefiller filminde ki rolü için oldukça ince ve sağlıksız görünmesi gereken Anne Hathaway’in 3 hafta içinde 8 kilo vermesi gerekiyordu. O yüzden 3 gün boyunca gün içerisinde sadece kuru yulaf, turp ve humus yiyordu.

Christina Aguilera:

Cgristina’nın diyeti çok garip bir diyet olarak bilinmektedir. Gün içerisinde sadece aynı renkte ki yiyecekleri tüketmektedir. Örnek olarak pazartesi sadece beyaz renge sahip gıdaları tüketiyor. Salı günü ise sadece yeşil renkte ki gıdaları tüketmektedir.

Madonna:

Madonna ne zaman belirlediği kilonun üstünde 1-2 kilo alsa dahi hemen kalorisiz diyetine başvuruyor. Aldığı kiloları verene kadar sadece tuzlu su çorbası içiyor ve diğer yemekleri sadece kokluyor. Bu zayıflama tekniği oldukça garip gelse de işe yaradığını söylemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here