En Kaliteli Giyim Markası Hangisidir?

0
409

En Kaliteli Giyim Markası Hangisidir?

En Kaliteli Giyim Markası Hangisidir 1024x481 - En Kaliteli Giyim Markası Hangisidir?

Giyimde Kalitenin Önemi

Giyim sektöründe yüzyıllardır değişmeyen tek moda kalitedir. İnsanların alım gücü varsa giyecekleri kıyafetlerin kaliteli olmasını ister. Günümüzde her sektörde olduğu gibi giyim sektöründe de markalaşma artmış ve mağazaların sayısı artmış bulunmaktadır. Peki kalite deyince akla ne gelmektedir? Kumaşı iyi bir elbise mi yoksa fiyatı en yüksek olan bir ceket mi? Peki fiyatı düşük olan bir ürün de kaliteli olamaz mı?

AVM’lerdeki Giyim Markaları

Alışveriş merkezlerinde dünyaca ünlü pek çok mağaza bulunmaktadır. Önceden bu kadar yaygın olmayan mağazalar şimdilerde çok popüler. Örneğin; Zara, Mango, Berschka, Polo, Lacoste bu markalardan sadece birkaçıdır. Özellikle kadınlar bu mağazalardan sürekli olarak alışveriş yapmaktadır. Ancak buradaki ürünlerin kalitesi ne kadar iyidir kesin olarak bilinemez. Memnun olan müşteriler kadar memnun olmayanlar da var. Bu markalara ek olarak Mavi markası eklenebilir. Mavi mağazasındaki ürünlerin kalitesi diğer mağazalara göre daha iyidir. Ürünlerin fiyatları çok ucuz olmamakla birlikte çok da uçuk değildir. Buradan alınan bir pantolon en az 4 veya 5 yıl giyilebilir.

Küçük Butik Markalar

Yaşam kalitesinin arttığı ve pahalılaştığı şu günlerde her insanın alım gücü ne yazık ki bu mağazalardaki ürünlere yeterli gelmemektedir. Bu yüzden insanlar pahalı olan yerine ucuz olanı tercih etmektedir. Bazen çok uygun fiyata alınan bir kazak çok pahalı olan kazağa göre daha dayanıklı ve kaliteli olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz