2018 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

0
687

2018 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

2018 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri - 2018 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri
2018 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Gözlük özellikle kadınların en önemli aksesuarlardan biridir, kıyafetin tamamlayıcısıdır. Güneşli havalarda gözlük kullanılmalıdır çünkü gözlük aksesuar olmanın yanı sıra göz sağlığı için önemli rol oynamaktadır. Yaz veya kış fark etmeden güneşli ve parlak havalarda mutlaka takılmalıdır. Sağlığın yanı sıra modadan da vazgeçemeyenler için 2018 yılının kadın gözlük trendlerini incelemekte fayda var.

Bu senenin en belirgin özelliği çerçeveli ve renkli camlı gözlüklerin kullanılması. Çerçeve de özellikle kedigözü, renklerde ise mavi ve yeşil ön planda.

2018 Gözlük Kış Sezonu Trendleri

Öncelikle 2018 sezonunda belirgin ve kalın çerçeveli olarak kullanılan kedigözleri farklı farklı aksesuarlarla süslenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Çerçevelerde bol bol taş, tüy hatta yazılar görebilirsiniz. Kış sezonu olmasına rağmen özellikle kemik çerçevelerde zıt renkler bir araya getirilmiş. Bu sezon saydam çerçeveler de kullanılarak camlara dikkat çekilmiş. Camlar ise neredeyse şeffaf denilecek kadar çok ince filtreler ile renklendirilmiş. 2018 sezonunda altıgen, sekizgen gibi sert kesimli gözlükler ile çerçevesiz gözlükler rafa kaldırılmış gözüküyor. Aynalı gözlüklerden ise bu sezonda vazgeçilmiş değil ancak bu kış için gözlerin görülebildiği, açık renkli camları bulunan bir gözlük edinmekte fayda var.

2018 Gözlük Yaz Sezonu Trendleri

Bu yaz güneş gözlükleri şık ve iddialı gözükmesinin yanı sıra dışı ve yaratıcı. Renkli camlar yaz sezonunda da kullanılmaya devam ediyor. Yenilik arayanlar için neon çerçeveli gözlükler bu sene oldukça mevcut. Kıyafetlerde sıkça görülen baskı ve işlemeler bu sene gözlükleri de ele geçirmiş gözüküyor. Üç boyutlu çiçekler gözlük çerçevelerini süslemiş durumda. Klasik modeller, teller ile birleştirilerek spor giyimlerin şıklaşmasını sağlıyor. İnciler, taşlar ve pullar yaz gözlüklerinde de oldukça trend. Belki de güneş gözlüklerinin bugüne kadar ki en şık hali denilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz