Özcan Deniz’in En Büyük Pişmanlığı Nedir?

0
401

Ünlü sanatçı Özcan Deniz en büyük pişmanlığı nedir sorusuna yanıt verdi. Özcan Deniz: Allah belamı verseydi de yapmasaydım…

800full keloglan vs. the black prince screenshot - Özcan Deniz'in En Büyük Pişmanlığı Nedir?

Keloğlan Kara Prense Karşı’ filminde rol alan oyuncu Özcan Deniz, “Benim için, Allah belamı verseydi de yapmasaydım kıvamında bir projeydi” diye yanıt verdi.

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, bir internet sitesi kullanıcılarının sorularını cevapladıı. Yer aldığı için pişman olduğu rolle ilgili soruya ilginç bir cevap veren oyuncu, “‘Keloğlan Kara Prense Karşı’ diye bir filmim var, Allah belamı verseydi de yapmasaydım kıvamında bir projeydi” yanıtını verdi.

Ağa dizilerine devam

Sürekli ağa karakterini canlandırmasıyla ilgili de konuşan Deniz, “Ağa mevzusunun patenti bende. ‘Aşkın Dağlarda Gezer’le başlayan bir serüven. Aslında oynadığım karakterler ağa değil. ‘Kibar Feyzo’ filmindeki Şener Şen modelini hiç canlandırmadım. Sıkıldım tabii ki ama seyirci ezbere dayalı. O yüzden maceraya girmeye gerek yok” dedi.

640x360 a6fda2f6 76ce 4656 a0a6 deac66a9aaed - Özcan Deniz'in En Büyük Pişmanlığı Nedir?

Keloğlan Kara Prens’e Karşı Film Konusu

Masal kahramanı Keloğlan’ın İyilikler Ülkesi’nin prensesi Cankız’a aşık olduğunu bilmeyen yoktur.O’nun kalbini kazanabilmek için bütün saflığı ve iyi niyetiyle yollara düşer. Komşu kızı Balkız’ın aşkını kendi sevdası uğruna farkedemez.Cankız’ın da aklı fikri Kara Prens’tedir. Ailesi kızlarının böyle kötü birisine aşık olmasına çok üzülür. Kara Prens de Cankız’ın duygularını karşılıklısız bırakmayınca bu aşkı tek önleyecek olan bizim Keloğlan’dan başkası değildir.Balkız da aşkını kalbine gömerek Keloğlan’ı Kara Prens’e karşı gösterdiği mücadelede yalnız bırakmaz. Bunun için erkek kılığına bile girmekten çekinmez. İyilerin ve kötülerin savaşına bir de aşk eklenince macera dolu bir serüven başlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz