Meryem Uzerli Eşkiya’dan Neden Ayrıldı?

0
272

ATV’nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosundan çıkarılan Meryem Uzerli‘nin, diziye neden veda ettiği oraya çıktı.

meryem uzerli eskiya dan neden ayrildi 9980198 - Meryem Uzerli Eşkiya'dan Neden Ayrıldı?

ATV’de Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda yer almayan Meryem Uzerli’nin EDHO’ya neden veda ettiği ortaya çıkdı. Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, Uzerli’nin diziden ayrılış nedenini köşe yazısında açıkladı.

İşte Eyüboğlu’nun yazısındaki ilgili kısım; Seyrettiğim tek dizi olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Suzan-Suzi’yi oynayan Meryem Uzerli, geçtiğimiz sezon senaryo gereği Amerika’ya gönderilince sormuştum dönüşü olacak mı diye? O zaman aldığım yanıt, Uzerli’nin dizide oynamaktan mutlu olduğu, yeni yayın döneminde devam etmek istediği şeklindeydi. Dizi, yaz tatilindeyken Uzerli’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda olmayacağı açıklanınca, bu sürpriz kararın sebebini araştırmış, ama öğrenememiştim. Nihayet öğrendim Uzerli’nin diziden niye gittiğini! MERYEM EURO İSTEDİ Uzerli, o zaman da yazdığım gibi bu sezon da en azından yıl sonuna kadar projede olmak istedi. Ancak zamanla Uzerli’nin isteğiyle, yapımcınınki örtüşmedi. Çünkü Uzerli’nin bölüm ücreti, euro bazında.

Euro, TL karşısında ha bire değer kazanınca şirket, yeni sezona Suzi’siz başlamaya karar verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz