Hikmet (Nejat Uygur) Bizim Hikaye’de Adından Söz Ettiriyor

0
594

Hikmet (Nejat Uygur) Bizim Hikaye’de Adından Söz Ettiriyor.Fox’un Shameless uyarlaması yeni dizisi Bizim Hikaye’de Hikmet karakterine hayat veren Behzat Uygur’un oğlu, ailesinin oyunculuk geleneğini başarıyla temsil ediyor.

Bizim Hikaye act image fa4db526 71f3 4d8b 8bc8 dd257502759c mpositioned 256x295 - Hikmet (Nejat Uygur) Bizim Hikaye'de Adından Söz Ettiriyor

Fox TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizilerinden Bizim Hikaye‘de Hikmet karakterine hayat veren Nejat Uygur’un Behzat Uygur’un oğlu olduğu ortaya çıktı.

Bir dönem televizyonlarda boy gösteren, ancak daha sonra kendi köşesine çekilen Behzat Uygur’un oğlu da babasının izinden gidiyor. Fox’un Shameless uyarlaması yeni dizisi Bizim Hikaye’nin kadrosuna dahil olan genç Nejat Uygur, başrollerini Hazal Kaya ile Burak Deniz’in paylaştığı dizide Hikmet rolüyle seyirci karşısına çıkıyor. Performansı ile eleştirmenlerden geçer not alan Uygur, gelecek vadeden isimler arasında gösteriliyor.

behzat uygur un oglu ekranda firtina gibi esiyor 10153838 8806 m - Hikmet (Nejat Uygur) Bizim Hikaye'de Adından Söz Ettiriyor

Hikmet ( Nejat Uygur ) Kimdir ?

1995 İstanbul doğumlu genç oyuncu, ünlü tiyatrocu Nejat Uygur’un torunu Behzat Uygur’un oğludur. Çektiği Vine videoları ile tanınan Nejat Uygur, ailenin geleneğini sürdürerek oyunculuk üzerine yoğunlaşmıştır.

Sinema Filminde Rol Almıştı

2016 yılında Murat Kaman’ın yazıp yönettiği başrollerini Emrah Kaman, Zafer Algüz ve Melek Baykal’ın başrollerini paylaştığı Kaçma Birader adlı sinema filminde rol almıştır.

behzat uygur un oglu ekranda firtina gibi esiyor 10153838 1184 m - Hikmet (Nejat Uygur) Bizim Hikaye'de Adından Söz Ettiriyor

Hikmet (Nejat Uygur) Fox Tv-Bizim Hikâye Rolü ;

Hikmet lise öğrencisidir. İçe kapalı, duygulu ve utangaç bir çocuktur. Okuldan arta kalan zamanlarında markette çalışıp eve katkı sağlar. Annesine en çok benzeyen o olduğu için Babalarının hiddetinden nasibini en çok o alır ve sürekli onun sataşmalarına maruz kalır.

Market sahibinin genç karısı Esra’ya aşıktır. Bu aşkın platonik mi kalacağı yoksa Hikmet’in harekete mi geçeceği belirsizdir.

Kendine güvenmez, fiziki görünümünü beğenmez, içine kapalı ve sessizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz