hande 880 - Hande Soral ve İsmail Demirci'nin Muhteşem Düğünü

Hande Soral ve İsmail Demirci’nin Muhteşem Düğünü

Ekranların sevilen isimleri arasında yer alan başarılı oyuncular Hande Soral ile İsmail Demirci çiftinin Kemer Country Orman Evi’ndeki düğün törenine yaklaşık 150 kişilik bir davetli topluluğu katıldı. Yeni sezonda Kanal D’de gösterime giren ‘İsimsizler’ dizisinin kadrosuna dahil olan Hande Soral ile meslektaşı İsmail Demirci, 2.5 yıl önce Bodrum’da başlayan birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.

Düğün töreninde Tuvana Büyükçınar imzalı bir gelinlik tercih eden Hande Soral güzelliğiyle göz kamaştırdı. İsmail Demirci ise Serdar Uzuntaş tasarımı bir damatlık giymişti. Düğün töreninde bir hayli heyecanlı olduğu gözlenen Hande Soral’ın en büyük destekçisi ise tıpkı kendisi gibi oyuncu kardeşi Bensu Soral’dı.

maxresdefault 3 - Hande Soral ve İsmail Demirci'nin Muhteşem Düğünü

Geceye ayrıca Ekin Türkmen, Serkan Keskin, Tugay Mercan, Mert Öcal, Çağatay Tosun, yönetmen Erol Özlevi, Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Barış Kılıç, Metin Akdülger, Görkem Sevindik, Burak Sevinç, Selen Uçer, Çağdaş Onur Öztürk, Arif Pişkin, Mehtap Bayrı gibi ünlü isimler de katıldı. 2,5 yıl önce ilk kez Bodrum’da birbirlerini uzaktan gören Hande ve İsmail, ilk karşılaşmanın ardından kısa bir süre sonra birlikte olmaya karar vermişler.

Hande Soral tanışma hikayelerini şöyle anlatıyor: “Bodrum’da birbirimizi ilk kez uzaktan gördüğümüzde İsmail’i beğenmiştim. O da aynı şekilde beni görüp beğenmiş. Ama o gün herhangi bir şekilde tanışmadık ve konuşmadık. Ardından iki gün sonra Bodrum’da bir konserde yeniden karşılaştık.”

O anı da İsmail Demirci şöyle anlatıyor: “O gün konserde Hande’yi gördüm hatta yanına kadar gittim ama konuşmadım. Üstelik Hande benim o dönemdeki menajerimi tanıyordu ve onlar da o gün yanımdaydı ama ben onlar aracılığı ile tanışmak istemedim. ‘Nasıl olsa bir yerde tekrar karşılaşırız’ diye aklıma yazdım. Ama sonra dayanamadım ve yanına gidip konuştum.”

Ardından bir hafta sonra telefonda konuşurlarken ikisi de aynı anda Çeşme’de olduklarını ve aynı yere gitmek üzere olduklarını fark etmişler ama ne yazık ki o gün İsmail’in Çeşme’deki son günü.

O günü birlikte geçiriyorlar. İsmail, İstanbul’a dönmek üzere havaalanına gidiyor ve beş saatlik rötarın ardından “Bunun bir nedeni olmalı” deyip uçağa binmekten vazgeçip Çeşme’ye dönüyor. Birlikte 15 gün tatil yapıyorlar ve bir daha da hiç ayrılmıyorlar.

“Birini gerçekten tanımak istiyorsan onunla tatile gitmelisin derler ya. Biz en başından birbirimizi tatilde tanıdık ve o 15 günün sonunda da birlikte yaşamaya başladık” diyor Hande Soral.

İsmail Demirci beraber olmaya başladıklarından tam bir yıl sonra Soral’a 10 Ağustos’ta evlilik teklif etmiş. Demirci, “Teklifi yaptıktan sonra genelde hayat verdiğimiz karakterler gibi Hande’nin göz yaşlarını tutamamasını bekliyordum ama o gülmeye başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here