Sibel Can “Sevda’nın Bahçesi” Dizisinden Beklediğini Bulamadı

0
243

Kanal D’nin büyük umutlarla yayına başlayan dizisi Sevda’nın Bahçesi, reytinglerde büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

599feda77152d91640bafcd5 300x169 - Sibel Can "Sevda'nın Bahçesi" Dizisinden Beklediğini Bulamadı

Sibel Can uzun süren konser maratonunu Sueno Hotels’de tamamlayıp , Sevda’nın Bahçesi isimli diziyi çekmeye başladı. Başrollerini Sibel Can,Emre Kınay ve Alina Boz paylaşıyor. Uzun süre ekranlara Dizi yapmaya ara veren Sibel Can , Sevda’nın Bahçesi isimli diziyle ekranlara döndü ama beklediğini alamadı. Reyting sonuçları diziyi 6.ncı sıraya kadar indirdi.

59b0fe2ba781b6281c39ab66 300x174 - Sibel Can "Sevda'nın Bahçesi" Dizisinden Beklediğini Bulamadı

Peki Sevda’nın Bahçesi neden izlenmemiş olabilir ?

Sevda’nın Bahçesi dizisine rakip olarak Star Tv’de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları bu diziyi sonlara atmış olabilir. Ekranlarda 2.nci Sezonu olan Fazilet Hanım Ve Kızları reytingler açıklanınca ilk sırada günü tamamladı.Tabiki ekranlara uzun süre ara verip , konserlere ağırlık veren Sibel Can Dizi’den beklediğini bulamadı.

Sevda’nın Bahçesi Yayından Kaldırılır mı ?

Bu soruya yanıtı tabiki Kanal D yönetimi verecek ama senaryo olarak iyi sayılabilecek bu dizi günü değiştirilerek tekrar izleyici karşısına sunulabilir.

sevdanın bahçesi 300x169 - Sibel Can "Sevda'nın Bahçesi" Dizisinden Beklediğini Bulamadı

Sonuç olarak ;

“Sevdanın Bahçesi, Kanal D’nin çok şey beklediği dizilerden. İzlenme oranları ortada. Hem total, hem de AB, ‘Aramıza almak istemiyoruz’ dedi. ‘Fazilet Hanım ve Kızları’, ‘Yeni Gelin’ ve ‘Kalbimdeki Deniz’in üzerine çıkamayınca ne olur bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz