Ana Sayfa Kültür-Sanat Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi

Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi

0
487

Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi Pelin Orhuner 29 Ocak 1988 tarihinde Manisa’da doğmuştur. Eğitimini Doğuş Üniversitesi İletişim Bilimleri Bölümünde tamamlayan Pelin Orhuner, üniversiteyi burslu olarak okumuştur.Uzun süre Dream Tv’de program yapmıştır.

pelin orhuner sevkat yerimdar tezene kac yasinda 300x295 - Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi
Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi

Pelin Orhuner, sosyal medyada da aktif olan isimlerdendir.

pelin1 300x300 - Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi

Oyunculuk Kariyeri ;

Pelin Orhuner ilk oyunculuk tecrübesini Pelin Karahan, Dağhan Külegeç, İbrahim Kendirci, Aslı Enver gibi isimlerin baş rolünde yer aldığı Kavak Yelleri adlı dizi ile gerçekleştirmiştir.

Sonrasında Yetkin Dikinciler ve Engin Hepileri gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı Aile Saadeti isimli dizide rol alan Pelin Orhuner, bu dizide Nazlı karakterini canlandırmıştır.

Kanal D’de yayınlanmış olan Alın Yazım isimli dizide canlandırdığı Melek karakteri ile dikkat çeken Pelin Orhuner dizilerin yanı sıra Sinema filminde de oynamıştır. Baş rollerini Müge Boz ve Kadir Doğulu’nun paylaştığı ve 2012 yılında vizyona giren Bir Hikayem Var adlı sinema filminin oyuncu kadrosunda Pelin Orhuner de yer almıştır.

cr 6bvkuaaapbg8 200x300 - Pelin Orhuner Kimdir? Biyografisi

Şevkat Yerimdar Dizisi Tezene Rolü ;

Baş rollerde Özgürcan Çevik ile Başak Parlak’ın yer aldığı Şevkat Yerimdar dizisinin kadrosuna dahil olan Pelin Orhuner, Sinema filminden diziye uyarlanan ve Fox TV’de izleyici ile buluşan Şevkat Yerimdar dizisinde Tezene rolü ile ekrana gelmiştir.

Yer Aldığı Projeler ; Şevkat Yerimdar, Aile Saadeti, Kavak Yelleri, Bir Hikayem Var.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz