Netflix’de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Netflix’de yayınlanan ve en çok tercih edilen Dizi, Filmleri sizler için sıraladık. Siz en çok hangi Dizi ve Filmi tercih edip izliyorsunuz ?

The Punisher 

The Punisher - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Silahlar konuşuyor

Silah taşıyan her Amerikan erkeğin ‘kahramanı’ olabilecek The Punisher, etrafına tehlike saçarken hayran kitlesini daha da büyütüyor. Bu dizi sadece Frank Castle’ın bir sürü kötü adamı farklı şekillerde öldürmesini anlatmıyor aynı zamanda Amerika’daki gazilerin yaşadığı sorunlara da dikkat çekiyor. Marvel’ın televizyona kazandırdığı dizilerden sadece bir tanesi.

Bright 

Bright 1024x576 - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

İyi polis, belalı polis

Suicide Squad her ne kadar hayal kırıklığı yaşatmış olsa da Will Smith ve David Ayer güçlerini tekrar birleştirdi ve Bright’la daha güzel bir işe imza atmayı başardı. Bir tanesi Nick isimli bir ork olan iki polisin maceralarının anlatıldığı film fantastik bir ortama kapılarını açıyor ve izleyicilerini aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor. Farklı bir hikaye izlemek isteyenler için iyi bir seçim.

American Vandal 

American Vandal - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Silahını çiz

Bu müstehcen çizimleri kim yaptı? Çizim yapmayı öğrenirken bu sorularla sık sık karşılaşmak mümkün. American Vandal da bir suç hikayesini eğlenceli bir dille izleyicilere sunuyor. Bir yanda Making A Murderer gibi gerçek bir suç serisi varken bir de komedi alternatifi arıyorsanız 8 bölümlük bu eğlenceli mokümanteri tercih edebilirsiniz.

Okja 

Okja 1024x512 - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Düşünceler için besin

Netflix’in Oscar kazanmak istediği büyük bir sır değil ve bunun için durmak gibi bir düşüncesi de yok. Netflix’in film adına attığı en büyük adım da bu dev domuz ile en samimi arkadaşı arasındaki dostluğu anlatan Okja oldu. Jake Gyllenhaal ve Tilda Swinton’ın da dahil olduğu büyük bir ekibin kurulduğu film doğrudan izleyenin duygularına hitap ediyor.

Stranger Things

Stranger Things - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Kötülükler geri döndü

Popüler kültür fenomenine dönüşen diziyi henüz izlemediniz mi? O zaman hemen ilk sezondan işe başlayın ve kötülüğün tekrardan dirildiği Stranger Things 2’yi yakalayın. Çocukların başrolünü paylaştığı bu fantastik ve gerilim türündeki dizide Eleven ve ekibinin geri kalanın maceralarını izlemek son derece keyif verici olacak.

Happy Valley 

Happy Valley - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Gerçek zalimler burada

Karlı atmosferiyle dikkat çeken Fargo’yu West Yorkshire’a taşıyın ve aynı karamsarlığın burada da yaşandığını hayal edin. Happy Valley böyle bir dizi. Suç ve dram türündeki bu dizide özellikle akıllıca yazılmış sözler son derece dikkat çekici. Line of Duty’den daha az kuru, Luther’dan daha az uçarı olan dizi maraton yapmak için ideal seçimlerden.

Mad Men 

Mad Men 1024x576 - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Reklamlar hiç bu kadar güzel olmamıştı

The Sopranos’dan beri hiçbir ana akım televizyon dizisi bir işin arka yüzünü bu kadar göstermemişti. 1960’ların New York’undaki reklam sektörüne ışık tutan Mad Man ise size işin tüm gerçekliğiyle yüzleştiriyor. Ailelerin yaşadıkları dramla bezeli hikayelerle kendinizi 60’lı yıllarda bulun.

Better Call Saul 

Better Call Saul 1024x577 - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Hukuk iyilik için mi?

Sevilen dram dizisi Breaking Bad’in spin- off’u olan Better Call Saul’da biraz daha geçmişe giderek Saul Goodman (ya da Jimmy McGill)’ın son derece ilginç hikayesi anlatılıyor. Üç sezon boyunca izleyicisini iyilikle kötülük arasındaki bir savaşa sokan dizide Saul Goodman’ın geçmişini derinlemesine öğreniyoruz.

Rick and Morty 

Rick and Morty - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Kötü dede

Animasyon komedi serisi olan Rick and Morty şimdiden büyük bir hayran kitlesi kazandı ve bunun yanında dizi kült yapımlar arasındaki yerini dahi aldı. Bilim kurgu detaylarını da içerisinde barındıran bu eğlenceli dizide dede ve torunun birbirinden çılgın hayatları ekrana yansıyor. Eğlenceli diyaloglar içe kaçırılmayacak cinsten.

People Just Do Nothing 

People Just Do Nothing 1024x576 - Netflix'de Yayınlanan En İyi Dizi Ve Filmler

Çenenizi kapayın

Bu mokümanter, West London’da bulunan Kurupt FM’i ve buradaki insanların hikayesini gözler önüne seriyor. The Office ve David Brent’i sevenlerin ilgisini çekecek bu yapımda karakterlerin her biri ilginç davranışlarıyla dikkat çekiyor. Karakterler ustaca yazılmış diyaloglarla tamamlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here