İrem Helvacıoğlu Kimdir? Hayatı (Biyografi)

0
457

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Hayatı (Biyografi)

Atv’de yayınlanmaya başlayan Sen Anlat Karadeniz Dizi’si ile adını sıkça duyduğumuz İrem Helvacıoğlu kimdir? Sen Anlat Karadeniz’de rolü hakkında tüm bilgilere konumuzda ulaşabilirsiniz.

rem Sen Anlat Karadeniz - İrem Helvacıoğlu Kimdir? Hayatı (Biyografi)

İrem Helvacıoğlu, 1990 yılında Almanya’da doğdu. Çocukluğu Almanya’da geçmesine rağmen aslen Ankaralı olan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Eğitimi alarak başladı. Kariyerine ilk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile giriş yaptı. Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. Kurtlar Vadisi’nde Esra, Muhteşem Yüzyıl’da ise Clara rolü ile ekrana geldi. 2016 yaz sezonunda başlayan No:309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu, gençlik dizisinin 39. bölümünde kadrodan ayrıldı.

İrem Helvacıoğlu 1.70 boyunda 55 kilo ağırlığındadır. 28 yaşında olan İrem Helvacıoğlu kova burcudur.

İrem Helvacıoğlu şimdi Sen Anlat Karadeniz’de oynamaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Konusu Nedir?

Sen Anlat Karadeniz dizi müziği izleyicilerden tam not aldı. Dizi daha yayın hayatına başlamadan televizyon izleyicileri, “Sen Anlat Karadeniz şarkısını kim söylüyor” sorusu sormaya başladılar. Sen Anlat Karadeniz oyuncuları kimdir? Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Öykü Gürman aynı zamanda jenerik müziğini de seslendiriyor. Dizide Ulaş Tuna Astepe Tahir karakterine, İrem Helvacıoğlu Nefes karakterine, Mehmet Ali Nuroğlu Vedat karakterine, Sinan Tuzcu Mustafa karakterine hayat veriyor. En son İçerde dizisinde rol alan Gözde Kansu’da oyuncu kadrosunda bulunuyor. Dizide, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkı anlatılıyor. Nefes, 24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat’a satılmış. On yedisinde Yiğit’i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor.

Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz