Aleyna Tilki’yi Kimler Dinliyor?

0
305

Aleyna Tilki’yi Kimler Dinliyor? Aleyna Tilki’nin Sen Olsan Bari adlı şarkısı, Spotify’da yayınlandığı 27 Temmuz tarihinden bugüne 5 milyondan fazla dinlendi. Spotify verilerine göre, henüz 1 ayını bile doldurmadan geniş kitlelere ulaşan şarkının yüzde 40 ile en büyük dinleyici kitlesini 18-22 yaş aralığındaki gençler oluşturuyor. Yüzde 56,1 ile Aleyna Tilki’yi erkekler, kadınlardan daha çok dinliyor.

Aleyna Tilki’yi Kimler Dinliyor?

3q0Elj 300x300 - Aleyna Tilki'yi Kimler Dinliyor?
Aleyna Tilki’yi Kimler Dinliyor?

Geçtiğimiz yaz çıkardığı Cevapsız Çınlama adlı single çalışması ile ismini duyuran Aleyna Tilki, yeni şarkısı Sen Olsan Bari ile bu yaz da gündemde.

Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı, Spotify’da henüz 1 ayını doldurmadan rekor dinlenme seviyesine ulaştı.

Bugüne kadar 5 milyondan fazla dinlenen “Sen Olsan Bari”, Spotify’da sadece tek bir kullanıcı tarafından 2445 kez, onu takip eden bir başka kullanıcı tarafından ise 1370 kez dinlenmiş.

Spotify’da 650 bine yakın aylık dinlenme rakamı bulunan Aleyna Tilki’nin dinleyici kitlesini yüzde 56,1 ile daha çok erkekler oluşturuyor.

RPMnpo 248x300 - Aleyna Tilki'yi Kimler Dinliyor?

Spotify istatistiklerine göre şarkıcının dinleyicileri arasında yüzde 40’la 18-22 yaş aralığındaki gençler ilk sırada yer alırken, bu yaş aralığını ise 23-27 yaş aralığı ile yine gençler takip ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz