En İyi Vpn Programları

1
214

En İyi Vpn Programları

En İyi Vpn Programları - En İyi Vpn Programları

Günümüzde çoğu insanın tarayıcı tabanlı veya program tabanlı kullandığı vpn programları (virtual private network) aslında bulunmadığınız bir yerdeki fiziksel ağa uzaktan bir bağlantı sağlamaktadır. En basit kavramı ile günümüzde kullanılmasını yaygınlaştıran büyük unsurlardan biri, girilemeyen sitelere dns değiştirmeye gerek kalmaksızın girmenizi sağlamaktır. Bu vpn programlarından en iyi olanları ve günümüzde en popüler olanlarının genellikle ücretsiz ve ücretli versiyonları bulunmaktadır.

Hotspot Shield

Wifi noktaları üzerinden internete bağlanıyorsanız, tercih edebileceğiniz ve günümüzde en popüler programlardan biri olan Hotspot Shield programı Windows, Mac gibi sistemlerde ücretli veya ücretsiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Ücretsiz hizmette hangi ülkeden bağlanabileceğinizi seçmeseniz de, günlük 750 MB kullanımı limiti vermesi kullanıcılar için tercih sebebi olabilmektedir.

Speedify

Hız limitleri vpn programları için tercih unsuru taşımaktadır. Bu program ise size en yüksek hız limitini sunabilmek için hizmet vermektedir. Kimliğinizi koruyarak özellikle sosyal medya üzerinden yüksek hızla gezinmenizi sağlayan program ücretsiz versiyonuyla 3G/4G ile de sorunsuz bağlantı sağlamaktadır. En büyük dezavantajı ise ücretsiz versiyonunda ayda 1 GB şeklinde bir sınırlama bulunmaktadır. Windows, Mac, iOs, Android gibi çoklu işletim sistemlerini desteklemektedir.

PrivateTunnel

Aynı şekilde çoklu işletim sistemi desteği sağlayan programımız, Windows, Mac, iOS ve Android kullanıcıları için kolay arayüzü sayesinde öne çıkmaktadır. Programın ücretsiz versiyonunda 7 günlük bir deneme süreciniz bulunmakta. Bu deneme sürecinde size 200 MB sınırlama getirmektedir. Eğer programın kolay ara yüzünden ve hızından memnun kalırsanız yıllık abonelik yapabilirsiniz.

TunnelBear

Son zamanlarda oldukça popüler olan TunnelBear, 20’den fazla lokasyon seçeneği 1000’den fazla sunucu ve 5 cihaza kadar kullanım desteği sağlayan programlardan biri. Programın ücretsiz versiyonunda ise aylık veri sınırlaması 500 MB olarak belirlenmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz