Yeni Sosyal Medya Fenomeni Banu Berberoğlu

0
378

Sosyal medya üzerinde her geçen gün yeni insanlar ortaya çıkıyor. Bu insanların birçoğu gerçekten fenomen olmaya çalışırken bazıları ise kendileri gibi davranmaya devam ediyorlar. İşte Banu Berberoğlu da kendisi gibi davranarak fenomen olan bir kişi.

banuberberoglu01 - Yeni Sosyal Medya Fenomeni Banu Berberoğlu

Sosyal medya üzerinde biraz tanınmak ya da fenomen olmaya çalışmak günümüzün en önemli trendleri arasında. Çoğu insan fenomen olmak için türlü türlü gariplikler sergileyerek bunu başarmaya çalışıyorlar. Ancak bazen samimiyet de insanları kısa sürede bir fenomen haline getiriyor. Banu Berberoğlu çektiği samimi videolarla kısa sürede sosyal medya fenomeni durumuna geldi.

Kendisine ait vlogda, çektiği her şeyi paylaşan Banu Berberoğlu, aslında bu videolarında farkında olmadan çok samimi bir şey yapıyor. Kendinden, ne yapacağından ve kimlerle bulunduğundan. Bu yüzden de insanların ilgisini çekiyor. Bununla birlikte kullandığı basit dil de fenomen olmasına oldukça yardımcı olmuş görünüyor. Sabah ilk uyandığı andan itibaren video çekmeye başlayan Berberoğlu, bunu bir alışkanlık haline getirmiş. Gün içinde neredeyse yaptığı her şeyi de paylaşması insanların çok daha fazla ilgisini çekiyor.

Beni Tanıyın Videosu

Banu Berberoğlu, yayınladığı beni tanıyın videosuyla da kendisine sorulan bütün sorulara açık yüreklilikle cevap vermiş. Bu bakımdan da bir kez daha ne kadar samimi olduğunu ortaya koymuş. Çeşitli sosyal mecralarda kendisi hakkında yazılan yorumlarda pek çok kişi kendisinin bir bağımlılık yarattığından bahsetmiş.

banuberberoglu02 - Yeni Sosyal Medya Fenomeni Banu Berberoğlu

Berberoğlu’nun videolarında gerçekten bir samimiyet mevcut. Bu yüzden kısa yoldan sosyal medya fenomeni olmak için çok fazla ve anlamsız videolar çeken insanlara göre çektiği videoları böyle bir amaç için çektiğine inanmak gerçekten zor. Bir insanın sadece kendi hayatını, ne yapacağını, ne yiyeceğini, ne giyip, nereye gideceğini anlatarak fenomen olması aslında hiç de kolay değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz