Ana Sayfa Gündem Toprak Razgatlıoğlu’nun Babası Arif Razgatlıoğlu Hayatını Kaybetti

Toprak Razgatlıoğlu’nun Babası Arif Razgatlıoğlu Hayatını Kaybetti

0
445

Dünyaca ünlü motosiklet yarışçısı Toprak Razgatlıoğlu’nun babası Arif Razgatlıoğlu, Antalya’da geçirdiği motosiklet kazası sonucu hayatını kaybetti.

arif02 - Toprak Razgatlıoğlu'nun Babası Arif Razgatlıoğlu Hayatını Kaybetti

Geçtiğimiz temmuz ayında motosiklet tutkunu Youtuber Altın Elbiseli Adam lakaplı Berkin Bayoğlu’nun trajik ölümü ile sarsılan motosiklet camiası bugün de dünyaca ünlü motosiklet yarışçısı Toprak Razgatlıoğlu’nun babası Arif Razgatlıoğlu’nun ölüm haberiyle sarsıldı. Tek Teker Arif olarak bilinen, motosiklet şovları ile tanınan Arif Razgatlıoğlu ve arkadaşı Ülkü Özcan Antalya’da bir motosikletleriyle bir minibüse çarptılar.

Kaza, bu akşamüzeri saat 17:00 sıralarında Uğur Mumcu Caddesinde meydana geldi. Razgatlıoğlu’nun kullandığı motosiklet tali yoldan ana yola çıka İsmet Oğuz’un kullandığı kamyonetin kasasına çarptı. Çarpmanın etkisiyle iki parçaya ayrılan motosikletten yola savrulan Razgatlıoğlu ve Özcan olay yerinde hayatlarını kaybettiler. Kazadan yara almadan kurtulan kamyonetin şoförü ise göz altına alındı. Arif Razgatlıoğlu 27 Temmuz’da da motosiklet kazası geçirmişti.

Tam Bir Motosiklet Tutkunuydu

İlk ve orta okulu Adapazarı’nda tamamlayan Razgatlıoğlu, sanayide kaporta bakalit kalfası olarak çalışmaya başladı. Askerden dönünce cafe işletmeciliği yaptı. 1990 yılında tatil için geldiği Alanya’ya yerleşti ve burada motosiklet kiralama firması kurdu. Eğlence merkezi ve Disco işletmeciliğinin yanında 2. el motosiklet, aksesuar alım satım ve kiralama işlerine de devam ediyordu.

arifragatlioglu01 - Toprak Razgatlıoğlu'nun Babası Arif Razgatlıoğlu Hayatını Kaybetti

Arif Razgatlıoğlu ’nun ölümü Türkiye motosiklet camiasında büyük bir üzüntü ile karşılaşırken, motosiklet konusunda ne kadar usta olsanız da bu aletleri kullananların her zaman için ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olduklarını bu kaza bir kere daha göstermiş oldu. Ne kadar denetim alınırsa alınsın, aşırı yüksek hızlara ulaşan motosikletler yollarda dolaştığı sürece bu tarz kazların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Arif Razgatlıoğlu ve Berkin Bayoğlu’nun kullandığı motosikletler sınıflarının en hızlı motosikletleri arasında yer alıyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz