Ana Sayfa Gündem Cem Yılmaz’dan Yeni Erşan Kuneri Filmi

Cem Yılmaz’dan Yeni Erşan Kuneri Filmi

1
457

Cem Yılmaz 7’den 70’e ülkemizde her yaş grubundan hayranı bulunan bir sanatçı. Yaptığı işler hep ses getiren işler olduğu için Cem Yılmaz’ın takipçileri en ufak hareketini takip ediyor. Cem Yılmaz kendi Twitter hesabından üstü kapalı bir şekilde Erşan Kuneri hakkında bir bilgi paylaştı.

ersankuneri - Cem Yılmaz’dan Yeni Erşan Kuneri Filmi

Erşan Kuneri bilindiği üzere Cem Yılmaz’ın 2004 yılında çektiği G.O.R.A filminde yer alan karakterlerden bir tanesiydi. Filmde Cem Yılmaz tarafından canlandırılan Erşan Kuneri karakteri bir yönetmeni canlandırıyordu. Bu karakter filmin unutulmaz repliklerinden de bir tanesini söyleyerek, bu repliğin yıllardır insanların ağzına takılmasına sebep olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz kendi Twitter hesabından bir bilgi paylaştı. Bu bilgide önümüzdeki yıl Her Şey Çok Güzel Olacak filminin 20. yılı olduğu ve bunun şerefine 40 dakikalık kısa bir film çekmeyi düşündüğünü belirtti. Bu bilginin hemen altında ise Erşan Kuneri karakterine ait bir resmi kullanan Cem Yılmaz bu açıklamasıyla da kafalarda soru işareti yaratmayı başardı.

Arif V 216 2018’de Vizyona Giriyor

Bilindiği gibi 2018 yılında Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216 vizyona girecek. Erşan Kuneri karakterinin bu filmin içinde mi olacağı yoksa bu karakterle ilgili olarak yeni bir film mi çekeceği kafaları biraz karıştırdı. Ancak her iki şekilde de Cem Yılmaz’ın hayata geçirdiği karakterleri sevenler için bu durumun nasıl gelişeceği pek fazla önem taşımıyor. Önemli olan bu karakterleri tekrar filmlerde izleyebilmek.

ersankuneri02 1024x576 - Cem Yılmaz’dan Yeni Erşan Kuneri Filmi

Karakter bazlı pek çok filmin çekildiği ülkemizde, bu karakterlerin etrafında dönen basit konulu filmlerden şikâyet eden insanlar oldukça fazla. Bu insanlar sadece bir sahne ile ünlü olan Erşan Kuneri gibi karakterleri görmekten çok daha fazla hoşnut olacaklardır. Hareketlerden çok kurduğu cümleler ile karaktere hayat vermek Cem Yılmaz’ın önemli yetenekleri arasında.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz