Başarılı Youtube Fenomeni Hayatını Kaybetti

0
300

cemkorkmaz1 - Başarılı Youtube Fenomeni Hayatını Kaybetti

Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Cem Korkmaz yaşamını yitirdi. İlk bulgularda intihar ettiği şüphesi ağır basan genç oyuncu evinde ölü bulundu.

Recep İvedik 4 filminde Şahan Gökbakar ile rol alan Cem Korkmaz’ın, Üsküdar’daki evinde intihar ettiği ortaya çıktı. Gün boyunca kendisinden haber alamayan, telefonlarını açmayan Cem Korkmaz’ın arkadaşı, Korkmaz’ın Üsküdar Selami Ali Mahallesi Yüksel Sokaktaki evine gidip kapıyı anahtarla açtıktan sonra Cem Korkmaz’ı cansız bedeni ile karşılaştı.

Olay yerine gelen savcı ve polis incelemelerde bulunduktan sonra elde edilen veriler ışığında Cem Korkmaz’ın intihar etmiş olabileceği bilgisini verdiler. Aynı zamanda G.O.R.A filmi başta olmak üzere Cem Yılmaz’ın pek çok filminde rol alan Muhittin Korkmaz’ın da oğlu olan Cem Korkmaz’ın yakın çevresi ve arkadaşları, hiçbir sorununun bulunmadığını, son derece hayat dolu bir insan olduğunu söylediler.

cemkorkmaz2 - Başarılı Youtube Fenomeni Hayatını Kaybetti

İnternet Üzerinde Çirkin Yorumlar Yapıldı

Cem Korkmaz’ın ölümünün duyulması üzerine internet ortamında çok çeşitli ve yakışıksız yorumlar yapılmaya başlandı. Bu durumdan rahatsız olan arkadaşları ise yaptıkları açıklamalarda, onun komşuları ve yakın çevresi tarafından çok sevildiğini, insanlardan hiçbir şey gizleyemeyeceğini, hepsinden önemlisi insanların onun hakkındaki her şeyi zaten bildiklerinden bahsettiler.

Çirkin yorumların internet ortamında çoğalmasıyla birlikte ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’da Twitter hesabından bir mesaj yazarak “En azından insanlar ölünce ahlaksızlığınızı bir kenara bırakın be reziller. Acılardan zevk alacak kadar sefilleşmek nasıl bir vicdandır” yorumunda bulundu.

1987 yılında Bursa’da doğan Cem Korkmaz, oldukça fazla takipçisi olan bir Youtuber, sunucu ve oyuncudur. Son olarak Bursa Devlet Tiyatrosu’nda eğitim alan Korkmaz, geçmişte pek çok reklam, dizi ve filmde rol almıştır. Cem Yılmaz’ın oynadığı G.O.R.A filminde “Bir cisim yaklaşıyor” repliği ile tanınan Muhittin Korkmaz’ın da oğludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz