Ana Sayfa Gündem Aleyna Tilki Paylaşımda Sınır Tanımıyor

Aleyna Tilki Paylaşımda Sınır Tanımıyor

0
303

Pek çok ünlü insan, gündemden düşmemek ya da daha fazla ses getirmek amacıyla sosyal medya üzerinden ilginç paylaşımlar yapıyorlar. Ancak bazen bu paylaşımların dozu biraz kaçıyor. Aleyna Tilki son paylaşımıyla insanların tepkisini oldukça çekti.

aleyna01 - Aleyna Tilki Paylaşımda Sınır Tanımıyor

Aleyna Tilki, müzik piyasasına aniden düşen isimlerden bir tanesi. Çoğu insan nasıl ya da nereden çıktığını bilmeden birdenbire bu ismi televizyonlarda ve sosyal medyada sıklıkla duymaya başladılar. Henüz çok genç olan Aleyna Tilki de yaşının vermiş olduğu haşarı ve uslu durmayan kız tiplemesini çok iyi kullanıyor. Dünyada pek çok örneği olan bu tarz kişiler, her fırsatta kendilerini sosyal medyada ön plana çıkarabilecek paylaşımlar yapıyorlar. Bu fikrin şarkıcının kendi fikirleri mi yoksa bu işleri yöneten bir PR ajansının mı olduğu henüz bilinmiyor. Ancak şarkıcının son paylaşımı bu sefer insanların gerçekten tepkisini çekti.

Tepki Çekmeye Devam Ediyor

Aleyna Tilki’nin sosyal medya üzerinden paylaştığı son fotoğrafı ve altındaki mesaj çok ilginç. Oyuncak dolu bir ortamın fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki, fotoğrafın altına “Oyuncak koleksiyonum” şeklinde bir mesaj bırakmış. Ancak bu paylaşımdaki bir ayrıntı dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmamış. Çünkü resimdeki oyuncakların arasında bir de oyuncak erkek cinsel oranı bulunmakta. Bu paylaşım şu ana kadar paylaşım rekoru kırdı ve bir o kadar da insanların tepkisini çekti. Ancak Aleyna ya da PR ajansının, reklamın iyisi kötüsü olmaz şeklinde bir düşünceye sahip olduğu da ortada.

aleyna02 - Aleyna Tilki Paylaşımda Sınır Tanımıyor

Bilindiği gibi Aleyna geçmişte, başka ünlülerin Instagram paylaşımlarındaki fotoğrafları alarak kendi hesabından sanki kendisininmiş gibi paylaşmıştı. Yine dikkatli sosyal medya kullanıcıları tarafından ortaya çıkarılan bu durumdan sonra da “ne var, bunu herkes yapıyor” şeklinde bir açıklamada bulunarak kendisini savunmuştu.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz