Michael Schumacher ’in Durumu Hala Belirsiz

0
400

Dünyaca ünlü eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher ’in durumu hala belirsizliğini korurken, bu belirsizlik de hiçbir açıklama yapılmadığı için beraberinde çok çeşitli spekülasyonları da getiriyor. Schumacher hayranları yaklaşık 4 yıldır, umutla gelecek olan iyi bir haberi bekliyorlar.

schumi01 - Michael Schumacher ’in Durumu Hala Belirsiz

2013 yılında Fransa’nın Alp Dağları’nda kayak yaparken düşüp kafasını bir kayaya çarptıktan sonra komaya giren Michael Schumacher hakkında, o tarihten beri tüm gelişmeler bir sır gibi saklanıyor. Bu durum ise en çok hayranlarını üzmekte. Schumacher hakkında sağlıklı bir bilgiye ulaşamayan hayranları arasında da zaman zaman çeşitli olumsuz spekülasyonlar ortaya çıkıyor.

Çok Fazla Bilgi Kirliliği Mevcut

Bu spekülasyonların en sonuncusunda Michael Schumacher ’in uyanık olduğu ancak hiçbir şeye tepki vermediği söylenmekte. Ancak 4 yılın sonunda ilk defa içeriden bir bilgi sızdırılarak Schumacher’in kendisine ait bir iletişim tekniği ürettiği ortaya çıktı. Bu teknik ile aile bireyleriyle iletişim kurduğuna dair bir açıklama geldi. Bu iletişimin nasıl olduğuna dair ayrıntı açıklanmazken, doktorlar tarafından, usta pilotun hayata tutunmasındaki en büyük etkenin yıllarca spor yapmasından kaynaklanan dayanıklı bir bünyeye sahip olması belirtiliyor.

Michael Schumacher’in 20 yaşında bir kızı ve 18 yaşında bir oğlu bulunuyor. Oğlu Mick Schumacher de babası gibi bir yarış pilotu. Geçtiğimiz haftalarda Belçika’da yapılan Formula 1 yarışı öncesi, Mick Schumacher babasının 1994 yılında yarıştığı Benetton Renault aracını pistte kullanarak izleyicilere ufak çaplı bir gösteri yapmıştı.

schumi02 - Michael Schumacher ’in Durumu Hala Belirsiz
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Babası hakkında kendisine sorulan sorulara yanıt vermekten kaçınan Mick Schumacher “Şu anda sadece daha iyi olmasını bekliyoruz. Bunun için bir mucize gerekli ancak bu konuda umutsuz değiliz” açıklamasını yapmıştı. Dünyanın en iyi Formula 1 pilotu olarak gösterilen Michael Schumacher, 7 defa Formula 1 Dünya Şampiyonu oldu. Halen kırılamamış ve kırılması da bir o kadar güç olan bir rekora sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz