Mcdonalds Markasının Üretim Ve Sunum Aşaması Nasıldır?

0
303

Mcdonalds Markasının Üretim Ve Sunum Aşaması Nasıldır

Mcdonalds oldukça dünya çapında ün kazanmış bir firmadır.

  McDonalds çalışma sırasında üretimi oldukça seri ve hızlıdır. Ve çalışanlar konusunda oldukça disiplinli ve giyim kıyafete oldukça önem veren bir firma ve hizmet konusuna gelirsek evet her yetişkin insanın memnun kalacağı bir hizmet sektörüdür. Dünya çapında oldukça standart menüleri olduğu için fazla bir sunum beklemeyin çünkü kola, patates, hamburger ve pipet den ibarettir. Nesnel bir bakış ile bakılırsa normal bir restoran da aynı şeyler olsa çok göze batar fakat ”fastfood” başlık altında oldukça kalite söz konusu geçtiğimiz yıllarda bazı videolardan dolayı McDonalds firması finansal ve manevi olarak değer kaybetmesi ile birlikte diğer firmalar bunu avantaja çevirdi.

Mcdonalds Markasının Üretim Ve Sunum Aşaması Nasıldır Tüm Cevapları - Mcdonalds Markasının Üretim Ve Sunum Aşaması Nasıldır?

McDonalds hizmet sunum konusunda yorumlarım bu kadardı. Büyük kola firmaları üretim konusunda oldukça sert ve içerik konusunda cimridir ve bu bilgileri kim ne olursa olsun paylaşmamaktadır. McDonalds basit tarifleri insanları bir kola firması kadar düşündürmüyor. Fakat bundan en son yapılan açıklamada “et”in, hayvansal yağ hamuru ve amonyaktan oluştuğunu belirtti ünlü bir aşçı Jamie Oliver. .Buna karşılık McDonalds firması ise Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın getirdiği kurallara uyduğunu ve güvenlik konusunda şüphe olmayacağını belirtti.

Söz konusu üretimde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından her şey kontrollü bir şekilde ve Sağlık Bakanlığından da hiç bir problem yoksa üretim konusunda diyecek bir söz kalmadığını belirtebiliriz.

Fastfood firmaları arasında oldukça iyi yerlere ve üretim sunum konusunda oldukça iyi yerlere gelen McDonalds firması kalite kontrol ve sağlık ve güvenlik firmalarınca tam puan almıştır. Reklamcılık konusunda ve reklamda görülen gibi sunum tarzı ve ne beş aşağı ne beş yukarı kadar oldukça cömert bir firmadır tahminlere göre 1 dakika gibi sürede 75 adet sipariş alıyor. Üretim ve Sunum iyi olamayan bir firma çıtayı bu kadar yükseklerde olamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz