Barcelona Kulübü Naim Süleymanoğlu ’nu Unutmadı

0
297

Dünya’nın en büyük kulüpleri arasında yer alan Barcelona kulübü, sosyal medya üzerinde de oldukça aktif bir pazarlama stratejisi yürütüyor. Bu strateji çerçevesinde sadece Barcelona kulübü ile ilgili değil, dünyada gelişen önemli spor aktiviteleri ile ilgili olarak da haberler ve mesajlar paylaşılmakta. Barcelona kulübü, dünyaca ünlü milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu ’nun vefatı üzerine resmi Twitter hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı.

naim02 1 - Barcelona Kulübü Naim Süleymanoğlu ’nu Unutmadı

Mesajda “Biri 1992 yılında Barcelona’da olmak üzere toplam üç defa Olimpiyat Şampiyonu ve sayısız Dünya rekoru sahibi Cep Herkülü halterci Naim Süleymanoğlu aramızdan ayrıldı. Huzur içinde uyusun” ifadeleri kullanıldı.

Naim Süleymanoğlu bütün spor yaşantısı boyunca 3 olimpiyat altın madalyası, 7 Dünya Şampiyonluğu ve 6 Avrupa Şampiyonluğu kazandı. 46 kez dünya rekoru kırdı. Yüzyılın sporcu olarak nitelendirilen Süleymanoğlu, Time dergisine kapak oldu. 1984 1985 ve 1986 yıllarında dünyada yılın halter sporcusu seçildi.

Süleymanoğlu’nun Bilinmeyen Çocukları

Naim Süleymanoğlu’nun vefatıyla birlikte yıllar önce Posta Gazetesine vermiş olduğu bir röportaj tekrar gündeme geldi. İşin biraz magazin boyutu olsa da Süleymanoğlu bu röportajda ciddi bir itirafta bulunmuştu. Hiç evlenmemiş olmasına rağmen 4 adet çocuğunun olduğunu bu röportajında dile getirmişti. Çocuklarının üçünün bir anneden, bir tanesinin ise başka bir bayan olduğunu ve tüm çocuklarının kendi soyadını taşıdığını anlamıştı.

3 tane kızı ve 1 tane de oğlu olduğunu söyleyen Süleymanoğlu, 3 kızının Türkiye’de anneleriyle birlikte yaşadığını, oğlunun ise yurt dışında annesiyle birlikte yaşadığını anlatmıştı. Naim Süleymanoğlu’nun vefatından sonra önümüzdeki günlerde Süleymanoğlu’nun mirasıyla ilgili olarak çocuklarının ve annelerinin girişimde bulunmaları bekleniyor. Şu ana kadar çok gizli bir şekilde saklanmış bu kişiler, bu sebepten ötürü ortaya çıkabilirler. İlerleyen günlerde bütün Türkiye bu konu hakkındaki gelişmeleri öğrenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz