Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır - Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Astroloji‘de 12 tane burç vardır. Her burcun karakteristik özellikleri, güçlü noktaları, taşları, gezegenleri farklıdır. Bu açıdan astroloji hayatımızla, sağlığımızla, aşk hayatımızla ilgili geniş bilgiler sağlar.

Yükselen Burç Nedir?

Yükselen burç ise doğum sırasında ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Kendinizi nasıl anladığınızı veya başkalarının sizi nasıl gördüğü hakkında size önemli bilgiler verir. Ortalama 2 saatte bir değişiklik gösterir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcunuzu hesaplamak için doğum saatinizi çok iyi bilmeniz gerekir. Pek çok internet sitesinde olan uygulamalara doğum gününüzü, yılınızı, saatini ve dakikasını ayrıntılı olarak girerek yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.

-Yükselen burcu Koç olanlar: Hareketli ve enerjik insanlardır. Lider özellikli kişilerdir. Aceleci, düşünmeden konuşan, inatçı ve kıskanç kişilerdir.

-Yükselen burcu Boğa olanlar: Kararlı, güvenli limanları tercih eden kişilerdir. İlişkilerinde derin hisler yaşadıkları kişileri çabuk bırakamazlar.

-Yükselen Burcu İkizler olanlar: Zekâlarını kullanmakta çok iyidirler. Her ortama kolayca uyum sağlarlar, dikkat çekicidirler.

-Yükselen burcu Yengeç olanlar: Duygusal, merhametli, haksızlığa duyarsız kalamayan insanlardır.

-Yükselen burcu Aslan olanlar: Başkalarının kendilerini beğendiği görmekten zevk alılar. Kendilerine güvenleri yüksek, açık sözlü kişilerdir.

-Yükselen burcu Başak olanlar: Düzenli, tertipli, olmaya önem verirler. Eleştirmeyi seveler.

-Yükselen burcu Terazi olanlar: Sakin, dengeli, hassas kişilerdir. Adaletli olmaya çok dikkat ederler.

-Yükselen burcu Akrep olanlar: Hırslı, inatçı kişilerdir. Çok iyi, sadık bir dost olabilecekleri gibi çok kötü bir düşman da olabilirler.

-Yükselen burcu Yay olanlar: Çift karakterli ve değişken insanlardır. Duygusal, duyarlı, çekingen olabilir. Aynı zamanda cesur, gururlu olabilirler.

-Yükselen burcu Oğlak olanlar: Çok düşünen, az konuşan insanlardır. Soğukkanlı, inatçı, güçlü kişilerdir.

-Yükselen burcu Kova olanlar: Akılcı, hayalî düşünen kişilerdir. Özgürlüklerine düşkün, entelektüel kişilerdir.

-Yükselen burcu Balık olanlar: Yaratıcı, orijinal kişilerdir. Özgürlüklerine düşkün kişilerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here