Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

0
324

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri - Terazi Burcu Kadınının Özellikleri
Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

Terazi Burcu Kadını

Güzel, estetik duygusu oldukça gelişmiş olan, yaşama sevinçleri çok yüksek seviyede olan bu kadınlar cazibeli ve uyumlu karakterleri ile dikkatleri üzerlerine çekerler. Terazi burcu kadınları Değerli gördükleri insanların fikirlerini sormaktan, fikir almaktan keyif duyarlar. Çok İyi bir huya sahiptirler ve güzel olan her şeye oldukça değer verirler.

Güzellik anlayışı oldukça üst seviyededir ve bu özelliğin yalnızca kendine has olduğu söylenebilir. Kendilerine has davranışları ve konuşma tarzlar ile dikkat çeken bu insanlar yapmacık hareket ve davranışlardan hiç hoşlanmazlar. Maddi güce sahip olma istediği oldukça fazladır. Bunun nedeni düşkünü oldukları güzelliğe ulaşmada sağlam bir basamak olduklarını bilmeleridir. Bunun dışında maddiyata önem vermezler. Rahat ve keyifli bir hayat yaşamayı isterler ve bunun için çabalarlar.

Zorluklar, engebeli yollar ve kısıtlamalara tahammülleri yoktur. Detaylı ve zorlayıcı işlerle uğraşmak yerine estetik yönlü işlerle uğraşmaktan daha büyük keyif duyarlar. Özgürlüğe çok önem verirler ve kısıtlamadan asla hoşlanmazlar. Sevdikleri insanlar için hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar ve bu durum bazen haksızlığa uğramalarına sebep olabilir. İyi anlaştığı burç; Koç burcudur.

Aşk Hayatı

Terazi burcu kadınları romantik ve çapkındır. Yalnız olmaktan nefret ettiklerinden hayatlarında sürekli bir erkek bulunur sevse de sevmese de. Doğru insanı bulduktan sonra sadık ve son derece kıskanç olurlar. Romantik anlar yaşamaktan çok hoşlanırlar. Uzun süre kur yapmayı sevmezler. Anlayışlı, sevimli, iyimser bir partner ister. Partneriyle yaşadığı sorunlara sabırla yaklaşır lakin tahammül sınırı kalmamışsa tevazu göstermezler. Onunla bir ilişki düşünüyorsanız egoist ve sevimsiz tavırlar göstermekten kaçınmalısınız aksi takdirde sizden uzaklaşacaktır. Sevdiği erkeğe karşı asla ihmalkar ve nankör değildir. Sevdiği erkek için tüm zorluklara göğüs gerip yapılması gereken ne varsa yapmaya hazırdırlar.

İş Hayatı

Dürüst ve tarafsız bakış açıları nedeni ile iş hayatlarında büyük bir başarı yakalarlar. Düşüncelerini hiçbir etki altında kalmadan karşı tarafa aktarabilmektedir. Bu özellik nedeni ile yargıç olarak bu meslekte büyük bir başarı yakalayabilirler. İnsanların hayat ve yaşantılarına karşı duydukları meraktan dolayı psikolog da bu insanların tercih edebileceği meslekler arasında yer alır.

Güzelliğe düşkün bir yapıya sahip olduklarından moda işleriyle ilgili işlerden çok zevk alır ve bu işlerde başarılı olurlar. Güzelliği ortaya koymayı da çok iyi bildiklerinden grafiker, mimar ve dekorasyon işleri bu kadınlar için ideal meleklerdir. Sanatsal olarak da gelişmiş olduklarından müzik, dans ve medya gibi alanlarda da başarıyı yakalayabilirler.

Sağlık

Venüs gezegeni tarafından yönetilen Terazi burcu kadınlarının bazı hassas noktaları vardır ve bu yüzden kronikleşen hastalıkları bulunur. Daha spesifik hastalıklara yakalanırlar. Sırt ve sırtın altında kalan bölgeden gelen ağrılar bu insanlar için kronikleşen hastalıklardan biridir. Psikolojik olarak rahatlamak için doğanın bazı elementlerine ihtiyaç duyarlar. Bu elementler dinginlik ve huzur verir.

Giyinirken doğanın renklerini barındıran kumaşları tercih etmeye çalışırlar. İstemedikleri kıyafetten olumsuz enerji alarak kendilerini oldukça mutsuz hissedebilirler. Dengeleri oldukça değişkendir, akla gelmeyecek en ufak bir şey dahi ruh dengelerini olumlu veya olumsuz etkileyebilmektedir. Beden sağlıklarını korumak için spor yapmaları önerilir. Daha çok iki kişilik spor aktivitelerden hoşlanırlar. Zihinsel uğraş ve aktiviteler de sağlıklarına önemli derecede fayda sağlamaktadır. Satranç, dama gibi zihinsel oyunlarda başarı sağlıyor olmak bedensel olarak da iyi hissetmelerine yardımcı olmaktadır.

Eğlence Hayatı

Nezaketsiz insanlardan nefret ederler ve kendisinin dışarıdan öyle görünmesinden korkar. Bu yüzden çevresinde nezaketli, naif ve prensipli insanları bulundurmaya çalışır. Onlar için eğlence kalabalık ortamlar, yüksek sesli müzikler değil, doğanın iç sesidir. Doğayla iç içe olmaktan çok büyük haz duyarlar. Daha önce gitmediği yerlere gitmek, yeni yerler keşfetmek, seyahat etmek en büyük hobileri arasında yer alır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz