Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

0
418

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeğinin fiziksel özelliği genelde bakımlı ve ince telli saçlara sahip, açık alınlı, düşük göz kapaklarına sahiptir. Yüze orantılı olan çeneleri ile dikkat çekerler. Burun delikleri genelde küçük ve gülümsemeye yatkın hazırda bulunan dudakları vardır. Karizmatik bir görünüme sahiptirler.

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir - Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeği de kova burcu kadını gibi modayı takip etmezler ve özgür stil anlayışına sahiptirler. Ruh halleri ve kendilerine olan stil ile kıyafet seçimi yaparlar.

 Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeği sıradan görünüşe sahiptirler. Kibarlığı ve anlayışlı olması diğer insanların kalplerine zarar verme korkusuyla karşısında kişilere hitap ederler. Görünüm olarak diğer erkeklerden ayıran özellikleri genelde olmasa da astroloji de kova burcu erkeğinin en belirgin özelliği kişilik olarak yaptığı özelliklerdir.

Kova burcu erkeği insanlara karşı, hayata karşı genelde iyimser davranış sergiler. Hayatı rahat ve eğlenceli bir mekan olarak görürler. Bu nedenle gülümser, eğlenceli kişilikleri ortaya çıkar. Saygıda kusur etmeyen kova erkeği saygısını da insanlar tarafından bolca alır.

Kova burcu erkeği ya da kadını ikisi de özgürlüğüne düşkün rahat bir hayat yaşamak isterler ki yaşarlar. Çok yönlü kişiliği olan kova burcu erkeği bazen ruh hali değişip çılgınca işlere kalkışırken bir başka gün sıradan bir özellik yaşayabilir. Bazı insanlar kova burcu erkeğini uzun süre tanıdığını ve onu hala anlayamadığını söyleyebilir. Kova burcu insanı gerçekten anlaşılması zordur.

Kova burcu erkeği genellikle mantık ve akıl çerçevesinde hareket ederler. Bu nedenle duygusal yönlerini iç dünyalarında gizlerler. Kimileri bu kişilere duygusuz dese de iç dünyalarında yaşadıkları bu duygu herkese yetebilir. Pratik bir zekaya sahip kova burcu erkeği birçok konuda bunun avantajını da görmektedir.

Değişimin insanı olan kova burcu erkeği sıradan olmuş geleneklere pek bağlı kalmaz. Eğlencenin, aksiyonun olduğu yerlerde bulur kova burcu erkeği. Farklılık düşkünlüğü, özgürlükçü olması ve değişimi sevmesi hayatının her alanında kendini ve etrafında insanları eğlendirir, keyifli zamanlar geçirir. Kısaca kova burcu erkeği için olmazsa olmazıdır özgürlük ve değişim.

Kova burcu erkeği ailesine ve dostlarına çok önem verir. Tabi ki diğer insanlara da bir kötülükleri dokunmaz ama ailesi için ve dostları için yapamayacakları şey yoktur. Aileye sıkı tutunur mutlu bir ortam için de sürekli çabalar.

Kova burcu erkeği mükemmellik için çok çaba sarf eden erkekler arasındadır. Bunun için para savurabilir ya da birçok yol deneyebilir ve genelde de başarır. Az ile yetinmek istemez. Az ile yetinemez derken sadece para olarak gelmesin akla. Mesela farklı farklı birçok ilgi alanı da vardır. Aynı işle günlerce, haftalarca ilgilenmekten sıkılırlar.

 Kova Burcu Erkeğinin Aşka Olan Bakışı

Kova burcu erkeği oldukça sevgi ve saygılıdır aşk hayatında. Ancak merkez haline getirmez aşkı. Mantık ve duyguyla birlikte götürür aşkı. Ne körü körüne aşık ne de körü körüne mantık. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Zaman zaman kıskanç olabilirler.

Kova Burcu Erkeğinin En Belirgin Olumlu Özellikleri

Yaratıcı

İyimser

Özgürlükçü

 Kova Burcu Erkeğinin En Belirgin Olumsuz Özellikleri

Huysuz

Aşırı Yenilikçi

Dik Kafalı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz