Ana Sayfa Astroloji Doğum Tarihindeki Sır Nedir?

Doğum Tarihindeki Sır Nedir?

0
315

Doğum Tarihindeki Sır Nedir?

Doğum Tarihindeki Sır Nedir - Doğum Tarihindeki Sır Nedir?

Doğum tarihiniz tarih olmak dışında birçok bilgiyi de içinde barındırmaktadır. Bu bilgiler daha çok sayısal verilere dayanan belli formüller ile açığa çıkan bilgilerdir. Yaşamınızla ilgili gösterge çizgisine de değinen bu bilgiler yaşam kodunda yer almaktadır.

 Yaşam Kodu

Yaşam kodu bireyin doğum tarihini toplamasıyla ve çıkan sonucun 10 ile 22 rakamına eşit geliyorsa tekrar sadeleştirmesiyle çıkan sonuca göre yorumlanan bir türdür. Daha çok kişisel karakter analizine dayanan bu yöntem çıkan sonuca göre yön verme şeması da çizer. Astroloji de önemli yere sahiptir.

 Kodu 28 Olan Kişiler

Daha çok yaratıcılığı ve sanatçılığı temsil ederler. Uyum ve düzen konusu onların hayatında en başta yer alır. Adalet onlar için çok önemlidir. Hisleri çok kuvvetlidir ve aynı zamanda sezgileri de çok yüksektir.

 Kodu 40 Olan Kişiler

Hayal güçleri yüksek olan kişilerdir yaşamları boyunca çok hayal kurar ve ona göre hedefler seçerler bu onları daha mutlu eder. İyi niyetli ve hayalperest kişilerdir. Manevi değeri yüksek olan bu kişiler yardımsever ve aynı zamanda sadıktırlar. Analizde başarılıdırlar.

 Kodu 32 Olan Kişiler

Sorumluklarını en iyi şekilde yerine getiren kişilerdir. Söz konusu yardım etmek olduğunda onlar için akan sular durur. Yaşamları boyunca macerayı çok seven bu kişiler aynı zamanda özgürlüklerine çok düşkündürler.

 Kodu 8 Olan Kişiler

Etik değerleri yüksek olan kişilerdir. Bu gruptan çok fazla sanatçı çıkmaktadır. İş hayatlarında daha çok eğitmenliği içinde barındıran meslekleri seçmektedirler. Güç onların hayatlarında olmazsa olmazdır. Güç onlar için faydayı getirir. Güçlü olduklarında insanlara faydalarının daha çok dokunduğunu düşünerek kendilerini daha iyi hissetmektedirler. İş hayatlarındaki seçimlerinin eğitmenliğe dayanmasının bir başka sebebi de insanlara fayda sağlamanın onlar için mutluluk olmasıdır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz