Ana Sayfa Astroloji Astrolojik İlişki Analizi Nedir?

Astrolojik İlişki Analizi Nedir?

0
249

Astrolojik İlişki Analizi Nedir?

Astrolojik İlişki Analizi Nedir - Astrolojik İlişki Analizi Nedir?

Astroloji ile ilgili olan gelişmeler son yıllarda tüm dünya çapında gereken öneme gelmekle birlikte aynı zamanda da gezegenlerin hareketleri ile de ilişkilendirilmektedir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman kişilerin karakter analizleri, günlük değişkenlik gösterebilen ruh halleri, sevdiği ve sevmediği objeler, uğurlu rakamları, hayattan zevk alma şekilleri ve hatta ilişki analizleri yapılabilmektedir.

 Gezegenlerin Astroloji Bilimi ile İlişkisi

Gezegenler dünyaya olan yakınlıkları ile burçların belirlenmesinde büyük bir rol oynarlar. Astrolojide gezegenler içerisine bir de güneş katılmaktadır. Güneş döngüsüne göre Aslan burcunun yönetimi sağlanmaktadır. Güneşin yanında Ay da burçlar dünyasına katılım sağlamaktadır. Ay diğer tüm gezegenlere nazaran çok küçük olmasına rağmen tüm duyguların gezegeni olarak adlandırılmaktadır. Aynı zamanda da yengeç burcunun yöneticisi olarak adlandırılır. Merkür iletişim gezegeni olarak adlandırılırken aynı zamanda da İkizler ve Başak burcunun yöneteni olmaktadır.

Aşk ve sevgi gezegeni olarak adlandırılan Venüs ise Terazi ve Boğa burçlarını yönetmektedir. Tutku ve savaş gezegeni olan Mars, Koç ve Akrep burçlarını yönetmekte; yüz ölçümü en büyük olan gezegen Jüpiter ise Oğlak ve Kova burcu yöneticisi aynı zamanda da talih gezegeni olarak da adlandırılır. Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüton ise sırası ile karma yenilikçi, sis ve güç gezegenleridir. Her gezegen ruhunu en iyi yansıtabildiği burcu yönetmektedir. Bu şekilde düşünüldüğünde de ilişki analizleri de burçlar ile yönetilirken; aynı zamanda da gezegenlerin hareketi ile de yönetimi yapılmaktadır.

 Gezegenler İle Burç İlişkisi

İlişki analizleri iki burç arasında burçların kadını ve erkeğine bakılarak ve gezegenlerin hareketleri ayrı ayrı yorumlanarak yapılan astroloji biliminin en net açıklandığı konulardan bir tanesidir. Bireyler bu yorumlara bakarak geçmişten gelen izlerin ilişkilerini nasıl etkileyeceğini, ilişkilerinin günlük ve haftalık olarak aktarımını, aktarım sonucu yapılması gerekenleri ve hatta yeni başlayacak olan bir ilişkinin ne boyutta olabileceğini öğrenebilmektedir. Son zamanlarda revaçta olan astrolojik yorum haritaları hem kişileri rahatlatırken hem de mental olarak ferah bir zaman dilimi geçirmelerini sağlamaktadır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz